Najgorszy sekretariat! (2) Jestem słuchaczem technik usług kosmetycznych. Nauczyciele fajni, ale... Xxx AP EDUKACJA - OSZUŚCI !!! (5) Czy ktoś w Gdańsku ma problem z wypłatą pensji ??? Ja nie mam od 4 miesięcy.... brak kasy Naciągacze (6) Kilka miesięcy temu szkoła miała poważne problemy z opłaceniem pensji swoich... tekwe
Jestem zadowolony (2) Pracuje dla AP od 3 miesiecy, mialem mieszane uczucia gdy zawieralem... nauczyciel Bardzo fajnie (2) Zaczynam drugi kierunek, jestem zadowolona. Agnieszka Świetnie wykwalifikowana kadra! (2) Świetnie przygotowani wykładowcy, sprawnie i kompetentnie prowadzą zajęcia. A... Dosia Żenada (2) Jedna wielka masakra. kierunek otworzono przy ilości 4 osób tera zostały dwie... ja Wybierzcie jakąkolwiek inną szkołę (2) Wybierajac ta szkole myslalem ze faktycznie zdobede zawod oraz ukoncze... Big Smoke Oszukanie AP Edukacji / Rozwiązania (2) Zostałem oszukany i potraktowany przez AP Edukacja jak śmiecie, a na początku... Jurek Prawdziwy Polecam szkołę policealną AP Edukacja (3) Ukończyłem tam dwa kierunki, więc trochę w tej szkole spędziłem czasu. Szkoła... Krzysztof Kurs przedłużania metodą żelową na tipsie Gdańsk (1) Niestety nie jestem zadowolona z kursu ;( choć bardzo chciałam wiele się... uczeń ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA (2) Porażka, szkoła zupełnie nieprzygotowana do nauczania w tym kierunku. Brak... asystentka apedukacja gdańsk (1) Witam właśnie zapisałam się na kurs technik fryzjerski ale boje się że grupa... Curie .... (1) Poziom nauczania - o ile można to nazwać nauczaniem jedna wielka żenada to co... Joanna Ocena oddziału w Gdyni (1) Pomijając problemy z dobraniem kierunku szkoły - w szkole jest mnóstwo... Magdalena Konsekwencja złych decyzji. (1) Jeszcze kilka lat temu szkoła miała dobrą opinię. Niestety zamiast zadbać o... Autor NAPRAWDE NIE POLECAM. (2) ZAPISAŁAM SIĘ DO POLICEALNEJ, SZKOŁA ZASTRZEGŁA SOBIE ŻE JEŻELI GRUPA NIE... XXX żenada (2) poziom żenujący. zajęcia odwoływane notorycznie, wykładowcy nieprzygotowani... dora Uczen AP Edukacja (1) Zaczynając szkolę pierwsze pół roku spełniało oczekiwania nas słuchaczy na... Uczeń Super! (2) Jakiś czas temu skończyłem tą szkołę. Było trochę wątpliwości co do niej ale... Paweł