Oszukanie AP Edukacji / Rozwiązania

Zostałem oszukany i potraktowany przez AP Edukacja jak śmiecie, a na początku myślałem że Technik Logistyki za 2200zł za rok jest bardzo ciekawą nauką. Zapisałem się na Logistykę i powiedzieli że kierunek rusza. Po 6 mieś nauki dostałem telefon, że kierunek nie uruchomi się. Ja wkurzony myślę co robić. AP Edukacja nie zaproponowała żadnej pomocy, tylko radzili by ja nie zapomniał dokumentów swoich. Pieniądze wpłacone miały już zostać u nich, ale się szybko obudziłem i znalazłem w necie prawo i rady ludzi.

Rozwiązaniem jest -
Złożenie prośby w pisemnej formie z potwierdzeniem przyjęcia, o zwrot czesnego. Czekacie do miesiąca, ale nie wypłacić nie mogą.

Będą wam mówić kłamstwa w AP Edukacji, ale nie ufajcie.
Szkoda, że Polskie służby, nadal nie mogą sprawdzić AP Edukacji pod wszystkimi względami. Nauki w AP Edukacji nie ma, a teraz i kartkę wydrukować nie są wstanie, a za rok chcą 2000zł !!!

Ja, jako klient który zapłacił za usługę AP Edukacji nie jestem zadowolony, a wręcz wkurzony, bo obiecują naukę i później wyrzucają na ulicę studentów w środku roku szkolnego. To jest absurdalne w środku roku zostawiać bez nauki!!! SUPER negatyw dla AP Edukacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oszukanie AP Edukacji / Rozwiązania

Mają gdzieś nauczycieli i uczniów. Nauczycielom płacą z rocznym opóźnieniem i to po ich straszeniu. A to odbija się na uczniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0