Chrzest (1) Dziękujemy za wspaniałe zorganizowanie uroczystości chrzcin naszego syna.... Klaudia Wyjątkowe miejsce na wesele (1) Bardzo miło wspominamy nasze wesele w "Nad Potokiem"; pyszne jedzenie i... Ewa uroczystość rodzinna (1) bardzo dziękuję za doskonałą organizację, dyskretną i miłą obsługę, ciepły... Tomek
Wesele nad Potokiem (1) Pewnie jak większość par szukaliśmy lokalu z dobrym jedzeniem, obsługą, a do... Tomek cudowne wesele (1) Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi i Pani Jagodzie za masę cierpliwości i... Zuzanna i Marek Cudowne miejsce z niesamowitym jedzeniem! (1) Ze względu na odbywające się wesele, bez wielkiej nadziei zajrzeliśmy z Żoną... Sławek Bardzo polecam (1) Organizowaliśmy imprezę rodzinną. Jedzenie bardzo smaczne. Przesympatyczna... JaJakub Podziękowania (1) Serdecznie dziękujemy za przyjęcie weselne zorganizowane 19.08.2017.... Agnieszka Wspaniale miejsce na wesele! (1) W tej restauracji odbyl sie nasz ślub, który był wyjątkowa okazja dzięki... Anna Polecam każdemu! Piękne wesela pyszne jedzenie! (2) W restauracji „Nad Potokiem” organizowaliśmy wesele 3 czerwca... Monika i Łukasz Komunia (1) Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie tak cudownego przyjęcia... Zadowoleni rodzice Chrzciny (1) Bardzo dziękujemy za realizację naszej rezerwacji.Było przepięknie!!!Wielkie... Edyta i Sławek przepiękne chrzciny!! (1) Chciałam podziękować personelowi restauracji za profesjonale przygotowanie... Dorota Wrażenia po Uroczystym Obiedzie Ślubnym (1) W Restauracji nad Potokiem organizowaliśmy uroczysty obiad po ślubie... Monika opinia (1) Chciałabym się podzielić moją opinia na temat Restauracji nad potokiem po... Gość Wesele ilość gości (1) Witam za pół roku mam tam Wesele. Nie spodziewanie przybyła mi liczba gości.... Maja Wesele w Restauracji Nad Potokiem (2) Serdecznie polecamy organizację wesela w tym miejscu! Jest MAGICZNIE- cudowna... Zosia Tragiczna obsługa (1) Wielkie i niestety negatywne zaskoczenie. Byłem tu juz nie raz i zawsze było... Jacek magiczne miejsce na przyjecie weselne (1) W restauracji Nad Potokiem odbyło się moje wesele. Nie wyobrażam sobie... katr Miejsce warte polecenia (1) Jedzenie pyszne, ciekawe połączenia smaków. Obsługa przemiła, wystrój i... Sandra