Miejsce warte polecenia (1) Jedzenie pyszne, ciekawe połączenia smaków. Obsługa przemiła, wystrój i... Sandra jak nie masz wyboru (1) restauracja obiecuje wiele - niestety, na wyrost; jedzenie co prawda smaczne... cudzoziemka marnie (2) na jedzenie czekasz bardzo długo, na dodatek nie dostaniesz tego co... klient
Romantyczna kolacja/ (1) Klimatyczne i urokliwe miejsce. Stolik pięknie przystrojony, świece, świeże... D. i M. cudowne Wesele w idealnym miejscu (1) Przy wyborze odpowiedniego lokalu na wesele kierowaliśmy się przede wszystkim... Karolina Julia - opinia (1) Zdecydowanie restauracja jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc w... Julia niezapomniane menu walentynkowe (1) Miałam przyjemnosc spędzić razem z mężem wieczór walentynkowy i skosztować... kb pyszna, miła restauracja (1) Miałem okazję gościć w restauracji 14.02 i muszę przyznać iż byłem miło... Błażej Wesele jak marzenie :) (1) Restauracja "Nad Potokiem" była jedną z niewielu, do których... Ania_Gdańsk Wesele tylko tu! (1) Ze względu na lokalizację i bliskość natury zdecydowaliśmy się na... Agnieszka i Bartek WESELE Z CHRZTEM cudowne miejsce (1) CUDOWNE MIEJSCE NA WESELE RAZEM Z CHRZTEM OGRÓDEK OTWARTY DLA DZIECI... JULIA Z Nasze wesele PERFEKCYJNE (2) Cóż mogę napisać. Najpiękniejszy dzień w życiu był dzięki Restauracji nad... Ewa Polecam wszystkim (1) Restaurację odkryłam pierwszy raz na spotkaniu organizowanym przez moją... Dorota TAK SOBIE (1) Byliśmy w restauracji parę razy,obsługiwała nas przemiła kelnerka ale... Spacerowicz CHRZCINY & ŚLUB (1) W RESTAURACJI ''NAD POTOKIEM'' ZORGANIZOWALIŚMY UROCZYSTĄ OBIADO-KOLACJĘ DLA... EDYTA I SŁAWEK Super miejsce (1) Bardzo miła obsługa-Pan Tomek przemiły, menu bogate i jedzonko bardzo... Grażyna ocena imprezy urodzinowej (1) Jestem bardzo zadowolona z imprezy urodzinowej zorganizowanej w tym... Alicja Gorąco polecamy (wesele 55 osób) (1) O restauracji „Nad Potokiem” usłyszeliśmy od naszego znajomego... Julia i Arek Wesele dla 69 osób (1) Wybraliśmy Restaurację Nad Potokiem na zorganizowanie tam naszego wesela.... Nowożeńcy (Kasia i Konrad) Bardzo smaczne jedzenie i klimatyczne miejsce (1) Jestem mieszkanką Gdańska i niedawno odkryłam tą Restaurację. Jestem pod... Anna Uliminowska