Nadmotawie od Robyg

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy Dolne Miasto Długie Ogrody
witam czy Interesowal sie ktos ta inwestycja? jakies informacje ktorych dowiedzieliscie sie w biurze sprzedażny ktorych nie ma napisanych na www? opinie na temat osiedla oraz dewelopera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygląda bardzo ciekawie, tez jestem zainteresowana. Bardzo Ładne wizualizacje. Developer Robyg jeden z większych w kraju więc raczej bezpiecznie, nie firma krzak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak dla mnie to jeden z lepszych projektów na osiedle. Doskonała lokalizacja, nad samą Motławą. Czyli jak mieszkać nad wodą to tylko tak. Jeśli chodzi o Robyg to rzeczywiście jeden z większych deweloperów w kraju, więc o swoje oszczędności nie trzeba się bać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A ja bym był ostrożny co do Robyga, proszę poczytać o ich kłopotach i opóźnieniach na budowach...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie rozważałem Robyga właśnie z powodu opóźnień ale byłem ostatnio na targach i sprzedawca na stoisku dał dość mocne argumenty. Okazuje się, że wcześniej Robyg miał bardzo krótkie terminy budowy a teraz je zwyczajnie wydłużyli do dwóch lat jak u innych deweloperów. Musieli to zrobić bo zaczęło brakować robotników. Wszyscy budują na potęgę. Te nowe osiedla mają już dłuższe terminy w których się wyrobią. Samo osiedle wyglądało nieźle na makietach, tarasy dachowe robią wrażenie ale najlepszy jest chyba pomysł żeby rozdzielić część mieszkaniową od tej do wynajęcia i normalni ludzie będą mogli kupić sobie mieszkanie w Śródmieściu. Także Robyg znowu do przemyślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

zblizaja sie do 2 lat opoznienia w realizacji projektow, ludzie kase powplacali .... a tu nawet wykopow nie ma. SPRZEDAWCY KLAPIA dziobem by sprzedac, a to firmy buduja a nie oni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprzedawcy zawsze wkraczają i sprzedają na początkowym etapie inwestycji często nawet nie dołka w ziemi... a później życie weryfikuje. Wystarczy zła pogoda czy brak rąk do pracy i niestety będą opóźnienia. Ale to chyba opcja którą trzeba brać pod uwagę kupując od developera. Robyg bardzo dużo sprzedaje, są chetni na ich mieszkania więc obawy o to czy wogóle wybujdują nie ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lucek, a skąd taka pewność?
Dla mnie wiarygodny deweloper to taki, który sprzedaż mieszkań rozpoczyna w chwili wybudowania co najmniej stanu surowego, a nie dziury w ziemi.
Uczciwość nakazuje zaczekać ze sprzedażą; aż podpisanie umowy będzie wiążące dla obydwu stron.
Za opóźnienia płaci się kary. Robyg do płacenia kar nie jest zbyt skóry, a do opóźnień owszem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz większość deweloperów ma opóźnienia.... :( na budowach pracują sami Ukraińcy i idą do tego kto zapłaci więcej. Znajomy ma firmę i robi na budowach, mówił że mu ludzie z dnia na dzień potrafią rzucić robotę i pójść robić na budowę obok. Co do dziur w ziemi - właśnie dlatego wybrałem mieszkanie z rynku wtórnego ale skoro ludzie chcą kupować dziury w ziemi albo działki na księżycu to zawsze się znajdzie ktoś kto im sprzeda to czego chcą. Ja bym nie winił deweloperów że spełniają zachcianki tych co sobie chcą zaklepać najlepszą miejscówę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie ma nic wspólnego z uczciwością. To trochę jak zamówienie mieszkania. Można porównać do zamówienia nowego auta. Czy to ze sprzedawca przyjmuje zamowienie na samochód którego nie ma znaczy ze jest oszustem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest oszustem, ... jeżeli przyjmuje zamówienie i zaliczkę, obiecuje termin dostawy, z którego się nie wywiązuje.
Zarówno deweloper, sprzedawca samochodów i każdy inny kontrahent powinien płacić kary w przypadku nieterminowej realizacji umowy.
Jeżeli deweloper podstawia klientowi umowę, z której wynika brak jakiejkolwiek odpowiedzialności dewelopera z tytułu nieterminowej realizacji umowy, to jak mam nazwać takiego dewelopera?
Niech umowa zawiera zapis, że mieszkanie zostanie oddane do użytkowania nie później niż za 2, 5, 10 lat, ale niech to będzie jasno napisane i z tego terminu niech deweloper się rozlicza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie do wyrzucenia 9000 zł za metr kwadratowy a tak drżycie o swoje oszczędności ? To są mieszkania dla milionerów, którym czy Robug to zbuduje czy padnie, nawet powieka nie opadnie, a nie dla biedoty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do kogo piszesz? Przecież tutaj są wpisy milionerów, a w znacznej części pracowników Robygu
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjątkowy projekt. Nowoczesny, estetyczny i ... nadmorski . Jak dla mnie pasuje do Gdańska. Co do Robyga - po taich projektach upewniam się, że idziemy w dobrą stronę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ponawiam temat z Nadmotlawiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawalerka 16tys za metr
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

i tak sie ludzie bedą zabijać te mieszkania:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trocjhę się nie dziwie. Aktualnie taki boom na kupno mieszkań w Gdańsku. A to Nadmotławie to dobrze się zapowiada
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nadmotławie jest położone trochę na uboczu, niby nad Motławą, ale daleko od ciągów komunikacyjnych. Zakupy, dojazd tylko samochodem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku to chyba dobre miejsce na inwestycję. Turyści na pewno będą zainteresowani. tylko trzeba mieć kaskę lub zdolność kredytową
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

NIe przesadzajmy że daleko od ciągów komunikacyjnych. A dzięki temu że 15 -20 minut spacerem na Stare Miasto to raczej nie wyczyn a daje trochę spokoju.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jednak wciąż centrum Gdańska, no - moze troszkę cichcsze centrum :-) Ale własnie w tym urok tego miejsca będzie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś kupił ? Jak wyglądają sprawy z rabatami? Jakieś plusy , minusy lub przemyslenia odnośnie nadmotlawi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nadmotawie od Robyg

Nie zaczynaj rozmowy od słowa "witam" sprawdź kiedy można je używać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie od każdego dewelopera byle nie Robyga... Za dużo tego jest, żeby móc trafić na mieszkanie dobrej jakości. Oczywiście zdarzają się bardzo dobrze zbudowane, ale to niestety igła w stogu siana...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3