Nagengast

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 103

WARSZTAT GODNY POLECENIA (1) NIE MA LIPY.WARSZTAT I JEGO MECHANICY ZNAJA SIE NA ROBOCIE.OBSŁUGA BARDZO... GOLDEN CHICKEN Warsztat z górnej półki (1) Jestem stałym klientem już od lat, polecił mi ten warsztat mój ojciec. Są na... tomek Zdecydowanie tak ! (1) Od jakiegoś czasu wszelkie sprawy związane z zawieszeniem powierzam temu... Piotr
Polecam gorąco !!! (1) Przemiła obsługa. Krótki termin realizacji - dostosowany do klienta.... Monika a-z (1) Zawieszenia od a do z, opony, klima, diagnostyka z roku na rok coraz lepiej i... Stefan rewela ! (1) pelna profeska ! amor cacy zrobiony przed umowionym terminem, w dobrej cenie,... forek 2.5 XT Bardzo solidny warsztat (1) Jestem stałym klientem tego warsztatu. Praktycznie wszystkie naprawy związane... PawelK Specjaliści od zawieszenia (1) Polecam wszystkim mających problem z zawieszenim. Po zwiedzeniu 3... Dawid Godny zaufania (1) Polecam warsztat, nie jest najtańszy ale za to człowiek dostaje to za co... Rodzek polecam!!! (1) Odstawiłem do warsztatu swojego Merca W124, na tyle jeszcze ogarniam, że... Jarek jestem mile zaskoczony (1) Naprawdę polecam wszystkim zmotoryzowanym. Bardzo dobry warsztat, fachowa... pAwcIo zadowolony klient (1) Od wielu lat korzystam z usług tej firmy i zawsze wyjeżdżałem zadowolony z... palec Gorąco polecam (1) Obsługa szybka i fachowa,ceny umiarkowane. Przy następnej okazji na pewno... Maciej Polecam! (1) Dobry warsztat, wszystko wyjaśnione i wycenione przed naprawą. Może trochę... doktor Polecam:) (1) Bardzo dobry zaklad naprawy samochodow, naprawy terminowe i przy przystepnej... Marek