Nagengast

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 103

Beznadziejny serwis , szkoda czasu i pieniędzy (4) Byłem tam z powodu drgań i hałasu dobiegającego z podwozia podczas skręcania... 123 spalony bezpiecznik (2) Panowie mechanicy wycenili naprawę mojego auta prawie 2000 zł. Naprawy się... Jan Bardzo dobrze - Pajero (1) Panowie od ręki zdiagnozowali przyczynę braku wspomagania. Uzupełnili płyn i... Jarek
Fachowy warsztat . (1) Polecam warsztat jak najbardzieJ . Pojechałem tam swoim kochanym jaguarem z... Jaguar XJ Polecam ten zakład. (1) W tym zakładzie zawsze wszystko przebiega jak trzeba. Nigdy się nie zawiodłem... Jan Tamarek Odradzam korzystanie z ich usług! (1) Oddałem do tej firmy samochód do regeneracji maglownicy, po odebraniu... SG Bezinteresowna pomoc (1) Jadąc dziś ulicą Malczewskiego w Gdańsku zahaczyłem oponą o krawężnik, który... Wojciech Warsztat OK! (1) Cała moja rodzina naprawia w tym warsztacie. Nigdy nie było kłopotów. Chuck Ceny robocizny z kosmosu (1) Ceny robocizny z kosmosu, części zamienne kiepskiej jakości. Przy naprawie... Apka Polecam (1) Bez zbędnych opowiadań polecam ten warsztat. Naprawiałem maglownicę, wszystko... PawekK JAK ZAWSZE WSZYSTKO SUPER (1) Polecam wszystkim i zawsze polecał będę. Porządnie, czysto, na czas i z... miki POLECAM !!! (1) Polecam bardzo!!! Jako kobieta nie znam się , nie potrafię. Właśnie panowie... Nowa Super fachowa pomoc, zawsze uśmiechnięci Panowie (1) nie ma rzeczy nie możliwych - trzeba tylko chcieć . Panowie zawsze pomocni... Aneta Polecam! (1) Korzystałem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem! Ekipa zacna, zawsze... Darek G. Regeneracja przekładni (1) Umówiłam się na regeneracje cieknącej przekładnie w moim aucie. Cena miała... OLA Geometria Super (1) Witam Byłem u nich zrobić geometrie. W dwóch innych warsztatach nie potrafili... wojt124 FIRMA GODNA POLECENIA (1) jestem zadowolony z usług i z fachowego i profesjonalnego podejscia do... Piotr Ślęzak 607890817 Warsztat ok (1) Dzięki kompetencji Panów z warsztatu znów stay Mesio śmiga,aż miło,nic nie... Bim Szczerze polecam !!! (1) Wymieniali mi sprężyny i gumy stabilizatora Szybko , nie za drogo i fachowo.... Roman Polecam bardzo (1) To zdecydowanie mój mechanik. W firmie Nagengast serwisuję swoją Merivę i po... marecki