Najgorsze recepcjonistki z jakimi miałam styczność

Panie siedzące w rejestracji pozostawiają wiele do życzenia. Zachowują się jakby za karę tam siedziały. O telefonicznym kontakcie można zapomnieć. Osobiście próbowałam się dodzwonić przez kilka DNI po kilka godzin dziennie. Telefon nie był zajęty czy wyłączony, Panie po prostu nie odbierały. Mało tego, dzwoniłam pod kilka podanych na stronie internetowej numerów. Dodzwoniłam się dopiero po moim kontakcie z sekretariatem, Pani stamtąd powiedziała, że sprawdzi co się dzieje w rejestracji i czemu nikt nie odbiera - o dziwo, Panie zaraz zaczęły odbierać. Kobiety tam są bezczelne, aroganckie i bardzo niemiłe. Panie te współpracują z ludźmi, więc kultura osobista jak i praca wymaga odpowiedniego zachowania - zachowanie dorosłych ludzi a nie obrażonych dzieciaczków. Rozmowa z nimi czy próba umówienia wizyty jest katuszą.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Najgorsze recepcjonistki z jakimi miałam styczność

Zgadzam się w 100% ponieważ sam kilkanaście razu w różnym przedziale czasowym próbowałem się dodzwonić , ale niestety z zerowym skutkiem. Po doczłapaniu ( skręcenie stawu kolanowego) się do przychodni na własne oczy zobaczyłem trzy Panie siedzące w rejestracji z których tylko jedna obsługiwała przyszłego pacjenta. W tym czasie telefon dzwonił prawie cały czas , ale żadna z Pań nie raczyła odebrać połączenia mimo że nie miała w tej chwili zajęcia. Taką sytuację widziałem później jeszcze kilkakrotnie i naprawdę przykro się robi na takie traktowanie chorych potrzebujących pomocy Ludzi. Gdzie kontrola ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziwi mnie taka opinia,długo sie lecze ,zawsze panie recepcjonistki miłe, słuza pomoca,rada,bardzo sie staraja,nigdy nie mialam problemu z zarejestrowaniem,czasem nalezy poczekac jak zajety,skad tyle jadu i brak zrozumienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak nie zajęty i nikt nie odbiera, choć Panie są w rejestracji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0