Maria - ocena (1) Inne poradnie raczej w porządku... ale psychiatria to jakaś masakra! Byłam u... Maria KRpJcNFx - ocena (1) hGmQRHBbOgEwNzUK KRpJcNFx Ewa Skrzypkowska - opinia (2) Korzystałam z wizyty u laryngologa dr Pawła Krawczyńskiego - niesamowity... Ewa Skrzypkowska
Rejestracja telefoniczna nie istnieje! (2) Dzwonię do rejestracji cały dzień...niestety nikt nie odbiera. Nie pierwszy... Jerzy Masakra (1) Kolejiki w porownaniu do innych firm sa tragicznie dlugie. Polecam wszystkim... Kubusow Najgorsza organizacja medycyny pracy (1) Fatalna rejestracja, długie kolejki, oczekiwanie 1.5 godziny na rejestracje... Piotr przychodnia na medal! (1) Szukałyśmy pomocy dla obłożnie chorych znajomych. Dziękujemy lekarzom... Ewa P, Grażyna E. Polecam (1) Bardzo miły personel z ktorym mialam kontakt, zarówno lekarze jak i pani w... Mk Nie odbierają telefonów ! (1) Dzwonię od 7 przez cały dzień i nikt nie raczy odebrać ! To chyba jakiś żart... Kla Jest okej : (1) Byłoby całkiem fajnie gdyby można szybciej do lekarz opieki rodzinnej nie... Henryk Medycyna pracy (1) byłem juz w różnych miejscach ale tylko tu naprawdę robią badania! jestem pod... Pracownik Endokrynolog (1) Super endokrynolodzy. Kolejki na NFZ duże ale można też prywatnie i ceny... Baby Przychodnia/rehabilitacja (1) Polecam.Moja 84 letnia mama była tak obsłużona jak nigdzie. Portier jak tylko... Paweł Rejestracja to wielka pomyłka (1) Dzwoniłam przez cały dzień (na podane numery)-kontakt zerowy. Na drugi dzień,... S.Pazura lekcewazenie pacjentow - nigdy wiecej ! (1) Rejestratora umowila do ortopedy na przedzial 1 godzinowy ale nie powiedziała... oby ktos potraktowal cały person Opryskliwa rejestratorka (1) Kilkadziesiąt połączeń bez podniesienia słuchawki na cztery podane numery... Justyna chirurgia ręki - rewelacyjne panie pielęgniarki! (1) Jestem pełna uznania dla dwóch pań pielęgniarek pracująch w gabinecie... Ania Simeone Najgorsze recepcjonistki z jakimi miałam styczność (4) Panie siedzące w rejestracji pozostawiają wiele do życzenia. Zachowują się... jola Opinia (2) Chcialbym podziekowac lekarzowi pan prof,dr ASzmoczynskiemu pani pielegniarce... Arek Niesamowite panie recepcjonistki (1) 01.03.2017r.Jak widać, wpisy o paniach recepcjonistkach nic się nie... oburzony