lek. Krystian Paczkowski odradzam,co do reszty bardzo mili (3) W niedziele złapało mnie przeziębienie ,wiec w poniedziałek z samego rana... Arass Endokrynolog ocena postawa dramat (2) Ocena dotyczy tylko i wyłącznie pracy endokrynologa wiecznie obrażona... BOGDAN lekarz rechabilitacji Kołodziejczyk (1) Pani Kołodzjeczyk lekarz d/s rehabilitacji .Byłem u p.Kołodziejczyk po raz... Marek Marek
Polecam szczególnie Dr Kalas i Dr Garganisz (1) Serdecznie polecam, korzystam z tej przychodni dość często. Przychodnia... Aleksandra Okropna obsługa (7) Po mojej wizycie na którą czekałam 10 mies. stwierdzam że szkoda czasu i... Gość Rehabilitacja (2) Jako mieszkaniec Nowego Portu musiałem niedawno skorzystać nie tylko pomocy... Sławek Poradnie (1) Za każdym razem gdy potrzebuję pomocy specjalistów czy to laryngologa, czy... Krystian 100% zadowolenia (1) Do GCZ trafiłem z polecenia koleżanki, która bardzo zachwalała tamtejszą... M Lekarze i czas oczekiwania (1) W maju 2015 byłam na wizycie u laryngologa. W innej przychodzi czas... Kasia Bóle kręgosłupa (1) Nigdzie nie spotkałam się z taką obsługą jak w przychodni w Nowym Porcie na... aanitakow na zabierajcie laptopa do Przychodni na Oliwską 62 (4) Myslalem, ze uprzyjemnie sobie czas oczekiwania miedzy kolejnymi badaniami i... pacjent, sierpien 2014 numer zastepczy do przychodni oliwskiej (2) ostatnio chciałam zajerestrować córke do pediatry telefinicznnie przez poł... gosia Rentgen (1) witam,korzystam z rentgena w przychodni praktycznie od początku 2014 roku co... kazimierz Poradnia Chirurgii Ręki (1) Pojechałem do tej poradni - 16.09.2014 aby umówić termin do lekarza. Pani... Nieciecki Mirosław Polecam Kardiologa (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi przychodni,pani bardzo sympatyczne,miłe i... Sylwia P. DR TUMIALIS (1) DZIEKUJEMY NASZEJ PANI DOKTOR ZA MIŁA I FACHOWA OBSŁUGE,PRZYJAZDNA ZYCZLIWA... RENIA,OGR Bardzo zadowolona (2) Do skorzystania z usług przychodni zmusiła mnie nagła sytuacja. Jednak nie... Kamila idxiotyzm (2) dzwonic mozxna godzine zadna pani nie odbiera a kiedy dzwoni sie na medycyne... beata Polecam (1) Przychodnia jest rewelacyjna! Panie w głównej rejestracji miłe i zawsze służą... Nola Fatalna obsługa-recepcja (2) Zapisałam się do tej przychodni do lekarza rodzinnego -rejestratorka dała mi... kob