Pani Kołodzjeczyk lekarz d/s rehabilitacji .Byłem u p.Kołodziejczyk po raz któryś jak zawsze Pani zakręcona.Nie wie co ma wypisać a co najgorsze nie wie jak ma wypisywać .Wystawianie skierowania na zabiegi i obsługa programu komputerowego to dla niej katorga.Zupełnie tego nie potrafi.Wypisywanie trwa ok. 20 min. myli się i gubi.Nie próbujcie coś dodać bo się zakręci i będzie musiała pisać od nowa i znowu 20 min do tego się zdenerwuje i wyprasza z gabinetu.
Mnie przyjęła z 30 min. opóźnieniem kiedy widziałem że nie radzi sobie z pisaniem na komputerze poinformowałem że proszę o przyśpieszenie bo mam wizytę u innego specjalisty w innej przychodni i nie zdążę to odpowiedziała mi że jestem bezczelny i jak mi się nie podoba to mam wyjść i już nie wracać .Powtórzyła kilka razy że jestem bezczelny stworzyło to bardzo przykrą wizytę .Odradzam wszystkim wizyty u tej lekarz.Całkowity brak kompetencji oraz b. słaba obsługa programu komputerowego który ma do dyspozycji ,Przyjmuje w tej przychodzi kilka lat mogłaby się tego programu nauczyć .Życzę wszystkim jej pacjentom wiele zdrowia .