Najlepsi dyrektorzy GM/FO wszech czasów

Wydaje się więc, że (co zrozumiałe) trwa niekończąca się dyskusja na temat tego, kto jest najlepszym graczem. Jest też dużo rozmów o tym, którzy są najlepszymi trenerami. Jednak jedna rzecz, o której nie słyszałem, by ludzie mówili prawie tak często, to kto jest najlepszym szefem FO wszechczasów? Prawdopodobnie najłatwiej jest ograniczyć to ściśle do sytuacji, gdy ludzie są dyrektorami generalnymi/prezesami ds. operacji koszykarskich i są główną osobą, której powierzam decyzje, ale jeśli chcesz, możesz wykorzystać czas spędzony na innych stanowiskach FO (uwaga na spoiler: zaraz to zrobię zbyt loch)

Pierwsze imię, które przychodzi mi do głowy, to Jerry West:

Pracował w Lakers FO od 82-00

Sporządzili Kobe Bryanta, Jamesa Worthy'ego, Kyle'a Lowry'ego i Vlade Divac

Ukształtował jedną z najlepszych drużyn wszechczasów w późnych latach 90./początku 2000 roku Lakers (również podpisując Shaq), co następnie doprowadziło do innych lat Kobe

Był zaangażowany (nie jako główny GM) w kilka ruchów wojowników, które doprowadziły ich do zostania dynastią, którą obecnie są (w tym słynna walka z handlem Klay for Love)

Od jakiegoś czasu jest związany z Clippers, pomagając w kształtowaniu ich obecnego składu, który przynajmniej jest zespołem o szalonym potencjale

Wygrany Exec roku 2x (94-95 i 03-04)

Mimo że mówi się o śmierci, ponieważ dostał Kobe, myślę, że zamienił jednego ze swoich najlepszych graczy (Divac), który wciąż był w kwiecie wieku, by zaryzykować dzieciaka z liceum, który był ledwie lotto, musiał być jednym z najlepsze ruchy FO wszechczasów, jeśli weźmiesz pod uwagę, że ten typ stał się jednym z najlepszych graczy wszechczasów

Jestem pewien, że są lepsze typy niż on, ale po prostu pomyślałem, że rozmowa będzie kontynuowana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje się więc, że (co zrozumiałe) trwa niekończąca się dyskusja na temat tego, kto jest najlepszym graczem. Jest też dużo rozmów o tym, którzy są najlepszymi trenerami. Jednak jedna rzecz, o której nie słyszałem, by ludzie mówili prawie tak często, to kto jest najlepszym szefem FO wszechczasów? Prawdopodobnie najłatwiej jest ograniczyć to ściśle do sytuacji, gdy ludzie są dyrektorami generalnymi/prezesami ds. operacji koszykarskich i są główną osobą, której powierzam decyzje, ale jeśli chcesz, możesz wykorzystać czas spędzony na innych stanowiskach FO (uwaga na spoiler: zaraz to zrobię zbyt loch)

Pierwsze imię, które przychodzi mi do głowy, to Jerry West:
https://9apps.ooo/
Pracował w Lakers FO od 82-00

Sporządzili Kobe Bryanta, Jamesa Worthy'ego, Kyle'a Lowry'ego i Vlade Divac

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0