Granie w kosza we wrzeszczu (1) Cześć, jest ktoś chętny na granie kilka razy w tygodniu w koszykówkę we... Adam Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! (1) Już od 6-go września zapraszamy dzieci , młodzież oraz dorosłych na... korsarz5 Sportowe wakacje z Korsarzem :) (1) Już 26-go lipca zaczynamy kolejny turnus Sportowych Wakacji z Korsarzem.... Korsarz Gdańsk
koszykówka Gdynia Mały Kack (1) Kto chętny do gry w koszykówkę, lat 13, np. na Wieluńskiej 793-206-999 napisz... F.J. Boiska Do Koszykówki - Oliwa / Żabianka / Jelitkowo / Przymorze (1) Znajdę w tych dzielnicach czynne w dobrym stanie boiska ? Diękuję za... StreetBall Wakacje na sportowo !!! (1) Gdański Klub Sportowy " korsarz" zaprasza na półkolonie, odbywające się od... korsarz5 Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! (1) Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi koszykówki odbywające się cztery... korsarz5 Koszykówka - Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo (3) Cześć, chciałabym pograć rekreacyjnie w kosza od października na terenie... Magda Koszykówka zakłady (1) Cześć, Jestem dość początkujący jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Dużo... krzysztofbrzoza Ferie zimowe pod koszem (1) Korsarz Gdańsk zaprasza dzieci na "Ferie zimowe pod koszem" organizowane w... Korsarz Gdańsk TREFL SOPOT (2) Watek ten dotyczy graczy Trefla Sopot , tych , ktorzy graja aktualnie i tych... Mee-How Koszykówka kobiet - trójmiasto (1) Hej, szukam damskiej druzyny koszykówki z którą mogłabym trenować amatorsko.... Patrycja Koszykówka, Gdynia Dąbrowa (1) Czy jest ktoś chętny do grania na boisku na szkole na Nagietkowej? PR koszykówka wtorki 20.00-21.30 (1) Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na... rafaello2010 chętny do grania w koszykówkę w Rumi (3) Chętnie dołączę do graczy w Rumi w godzinach popołudniowych po godz. 17:00.... mojanazwawtymmiejscu Dwóch graczy w kosza dołączy do innych (2) Dwóch graczy wysportowanych , jeden 195 cm Drugi 180cm dołączy do innych... Marcin Buty Kobe Bryant (1) Cześć. Mam pytanie. Gdzie mogę kupić buty Adidas EQT Elevation Kobe Bryant.... Karolina Boisko do koszykówki na Oliwie (1) Witam Niedawno przeprowadziłem się na Oliwę i z racji pracy siedzącej,... Daniel Koszykówka - kobiety (28) Hej :P Widzę, że sporo tu już postów o koszu :P Szukam chętnych osób do... Gunia Koszykówka Trójmiasto (1) Cześć, wszystkich chętnych do grania w kosza - kontakt na maila jak niżej.... Michał