Koszykówka damska drużyna (1) Hej chętnie pogram w koszykówkę najlepiej z innymi dziewczynami może jest... Weronika Kosz kobiety lub grupa mieszana (2) Witam. Szukam możliwości regularnego grania w koszykówkę. Jestem dziewczyną,... Angelika Koszykówka od podstaw - gdzieś? (1) Cześć, mam 21 lat i mieszkam w Gdańsku. Za czasów szkolnych lubiłem... K.
Zagrajmy w kosza! (4) Jesteś chetny/a pobiegać trochę za piłką? Jeśli tak to śmiało pisz sms-a pod... Adrian Koszykówka Gdynia (2) Cześć, czy jest w Gdyni jakaś ekipa której brakuje ludzi do grania? Gram już... Jankes Czy jest jakaś siłownia lub hala gdzie można porzucać treningowo? (4) Hej. Chciałem poćwiczyć rzut, a że dnie są coraz zimniejsze, to na zewnątrz... wikkr KOSZ GDYNIA POGORZE (5) Witam. Szukam zawodników do gry w kosza na sali w Gdyni Pogórze. Gramy... ismael Poszukuję kilku osób do wspólnej gry w koszykówkę z Gdańska. (1) Witam, poszukuję kilku osób do wspólnej gry w koszykówkę z Gdańska. Najlepiej... amatorska drużyna w koszykówkę !!! (1) Witam, Poszukuję osób z nie dużym stażem w tym sporcie lub nie grających... Filip Amatorska gra w koszykówkę. (52) Chętnie pograłabym w koszykówkę, oczywiście amatorsko. Szukam chętnych ludzi... Asia Szukam ekipy do pogrania (2) Witam, Nazywam się Wojtek i szukam ekipy, która przynajmniej raz w tygodniu... Wojtek Gdynia - poszukiwani chętni do grania w koszykówkę - poniedziałki , godz.17:15 (10) Jeśli ktoś chciałby pograć w koszykówkę w poniedziałki od godziny 17:15 do... mojanazwawtymmiejscu Koszykówka - kobiety (25) Hej :P Widzę, że sporo tu już postów o koszu :P Szukam chętnych osób do... Gunia Amatorska koszykówka (1) Witam, Poszukuję drużyny, która gra amatorsko w koszykówkę i ma wolne miejsce... Łukasz Koszykówka jesień 2016 (6) Witam Czy istnieje miejsce w trójmieście gdzie można po prostu wejść i nawet... Zbigniew Wodecki Nowe boisko do koszykówki (1) Jeśli chcecie żeby powstało nowe boisko do gry w kosza ale też w piłkę nożną... Ania szukam klubu (1) Witam serdecznie szukam klubu najlepiej to w 3 lidze. Poniewaz chce sie... Szymon KOSZYKÓWKA (3) Chętne dziewczynki z roczników 2006 i młodsze zapraszamy na treningi... sportowiec Szukam teamu (1) Cześć! Mam na imię Wojtek, 22 lata, 180 cm wzrostu. Szukam teamu do grania... Wojtek Koszykówka łostowice (1) Cześć Szukam chętnych którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy. Gramy w... Piotrek
1 z 8 »