Poszukuję kilku osób do wspólnej gry w koszykówkę z Gdańska. (1) Witam, poszukuję kilku osób do wspólnej gry w koszykówkę z Gdańska. Najlepiej... amatorska drużyna w koszykówkę !!! (1) Witam, Poszukuję osób z nie dużym stażem w tym sporcie lub nie grających... Filip Amatorska gra w koszykówkę. (52) Chętnie pograłabym w koszykówkę, oczywiście amatorsko. Szukam chętnych ludzi... Asia
Szukam ekipy do pogrania (2) Witam, Nazywam się Wojtek i szukam ekipy, która przynajmniej raz w tygodniu... Wojtek Gdynia - poszukiwani chętni do grania w koszykówkę - poniedziałki , godz.17:15 (10) Jeśli ktoś chciałby pograć w koszykówkę w poniedziałki od godziny 17:15 do... mojanazwawtymmiejscu Amatorska koszykówka (1) Witam, Poszukuję drużyny, która gra amatorsko w koszykówkę i ma wolne miejsce... Łukasz Koszykówka jesień 2016 (6) Witam Czy istnieje miejsce w trójmieście gdzie można po prostu wejść i nawet... Zbigniew Wodecki Nowe boisko do koszykówki (1) Jeśli chcecie żeby powstało nowe boisko do gry w kosza ale też w piłkę nożną... Ania szukam klubu (1) Witam serdecznie szukam klubu najlepiej to w 3 lidze. Poniewaz chce sie... Szymon KOSZYKÓWKA (3) Chętne dziewczynki z roczników 2006 i młodsze zapraszamy na treningi... sportowiec Szukam teamu (1) Cześć! Mam na imię Wojtek, 22 lata, 180 cm wzrostu. Szukam teamu do grania... Wojtek Koszykówka łostowice (1) Cześć Szukam chętnych którzy chcieliby dołączyć do naszej ekipy. Gramy w... Piotrek Szukam ekipy do gry w kosza (1) Chcialbym dolaczyc do grajacej ekipy. Jestem z Redy,ale gdynia/sopot... Jarek Chetny do gry w kosza (1) Jestem chetny do gry w kosza jako rozgrywajacy badz niski skrzydlowy. Chce... Bizon Szukamy chętnych do koszykówki (3) Gramy od października do kwietnia na sali w chłodniczaku w Gdyni Grabowku na... rafaello2010 Zajęcia dla dzieci i młodzieży (1) Sharks Basketball - http://www.gdyniasharks.pl Mamy stały nabór do naszych... Sharks Basketball szukamy chętnego do gry w kosza (1) średnia wieku u nas ok. 40 lat poziom średni gramy na Chwarznie w... Artur Chętny do gry w kosza (2) Wysoki, center lub silny skrzydłowy z doświadczeniem w grze w kosza w AZS i... Moonspell79 KOSZYKÓWKA 2016/2017 (1) Witam, Chciałabym dołączyć do amatorskiej drużyny grającej w koszykówkę,... kasia_kma koszykówka dla dzieci (3) Czy gdzieś na terenie Trójmiasta jest szkółka koszykówki dla chłopców od 6 lat? Rauma7