koszykówka kobiet!!! (3) Witam chętnie pogram w kosza,wstąpię do drużyny. Zainteresowane osoby... magda Klub koszykówki Gdynia,Sopot,Gdańsk (3) Witam mam 15 lat i chciałbym się zapisać do jakiegoś klubiku koszykówki. Wie... Paweł Koszykowka - sesje treningowe (4) Szukam osob zainteresowanych cotygodniowymi sesjami koszykówki. Idzie zima i... Łukasz
ERGO ARENA (1) Witam, dzisiaj chciałem kupić na na mecz trefla z kotwicą. Wg informacji na... wkur@!$! chce grac w kosz (1) Cześć. Jestem Oliwia mam 13 lat uwielbiam grać w kosz dobrze celuje itp.... oliwia Nowy klub-Sopot Magic (1) Nowy klub koszykarski poszukuje młodego trenera (może być student 4 lub 5... Sopot Magic KOSZYKOWKA 3MIASTO (2) WITAM Z CHECIA I NA POWAZNIE DOLACZE DO EKIPY WYNAJMUJACEJ SALE NA TERENIE... Rafal Biegi (1) Szukam towarzysza do wspólnego biega i wspierania ;) w Rumi. Po godz. 20.... korni 84 Olympiacos Pireus (2) Olympiacos Pireus W dworku mitro w Chyloni na chylońskiej 55 odbędzie się... Dworek Mitro nie na temat - mecz koszykowki (21) :) cześć :) ,mam do sprzedania bilety na vip na mecz 24.02.2010 (CSKA Moskwa-... karka