szukam sali do gry w kosza + ew pilka nozna glownie kosz (1) jak w temacie szukam sali do gry w kosza , ew dodatkiem moze byc pilka nozna... davidov zagram w koszykówkę/piłkę nożna Gdynia (1) witam z chęcią zagram w koszykówkę ewentualnie piłkę nożną na terenie... Paweł Boisko do gry na Żabiance (1) Witam, czy zna ktoś jakieś w miare dobre boisko na Żabiance, ewentulanie w... cuscus
koszykówka (1) cześć:) poszukuję kilku osób do gry w kosza np 2v2 albo 3v3 ... ja niestety... junior89 Boisko do gry na Przymorzu? (2) Hej. Szukam boiska do streetball'u, na którym nie ma tłumów a dobrze się... user_137693101764 koszykowka kobiet 3 liga (2) Poszukuje chetnych dziewczyn do grania, chciałabym zgłosic druzyne do 3 ligi... koszkobiet We're Playing Basketball TRÓJMIASTO (1) Szukamy chętnych do wspólnego grania w koszykówkę na terenie Rumii Gramy... nadal77 koszykówka trójmiasto (3) hej, szukam jakiejś ekipy, z która mógłbym pograć, jakby co proszę o kontakt... autor siatkówka koszykówka (1) czy jest jakas grupa , ktora ma wynajętą sale np. w szkole i gra w... :))) Gra w 3lk. OD DZIŚ, PILNIE ! (1) Szukamy osób, chętnych do gry w trójmiejskiej 3 lidze. Osoby chętne proszę o... jbryant KOSZYKÓWKA KOBIET (16) Cześć, szukam chętnych do pogrania w koszykówkę :) kiedyś trochę trenowałam... agnieszka Koszykówka w piątek? (1) Z chęcią dołączę do grającej ekipy. Trojmiasto - dojadę. Poziom amatorski... user_138622858311 Pogram w kosza chętnie dołączę do jakiejś ekipy (1) Ponieważ od niedawna mieszkam na osowej i nikogo tu nie znam chętnie dołączę... GreG Koszykówka (4) Czy wiecie gdzie można sobie pograć w kosza na hali w okolicach Banina.... Darek Koszykówka Sopot (1) Odświeżam temat i zapraszam na salę do Sopotu - Zespole Szkół Nr 1. - 2... Aurem Gra w Kosza Gdańsk !! Zbieramy chętnych, PILNE! (4) Witam, Zbieramy chętnych do gry w kosza w Gdańsku. Wszystkich chętnych... Arcadius Szukamy chętnych do gry w kosza na hali - GDYNIA (17) Jest nas 5/6 (wiek + 30) - najlepiej gdyby znalazła się druga ekipa (piątka).... pl Koszykówka (1) Witam Czy są tu jakieś ekipy grające w kosza z którymi możnaby pograć?... McG Chętny do gry w Trójmiejskiej lidze koszykówki! (1) Siema. Szukamy 1 osoby do gry w 3LK na pozycję nr 5. chętny proszony jest o... jbryant Boisko do koszykówki (2) Cześć, możecie mi polecić, gdzie jest jakieś fajne boisko do koszykówki?... Sportowiec