Sala Pogórze (3) Cześć. Poszukuję chętnych do gry na sali na Pogórzu we wtorki o 20.00 (1,5h).... Paweł Rozgrywajacy do ligi Trojmiejskiej!!! (1) jezeli potrzrbujecie rozgrywajacego do druzyny na lige piszcie na maila... cookmarcin sopot, brodwino koszykówka dla seniorów :) (9) Witam, może niebawem cieplejsze dni już przyjdą. Chętnie pogram na powietrzu.... adrian
koszykówka (1) Cześć Czy ktoś wie gdzie w trójmieście jest jakiś amatorski klub koszykówki... vienio RUMIA < GDYNIA < LOVE THIS GAME! (2) Witam szukam osób chętnych do gry na terenie Rumii lub Gdyni. 507295463 ,... Daro Chcę nauczyć się grać, a jestem starą d*pą :D (12) Jak w temacie, ani bliżej mi do 30-stki ani dalej, jestem pośrodku, ale jaram... nie wiem jak się podpisać Gdynia i okolice basket (2) Witam, poszukujemy chętnych do gry w kosza na terenie Gdyni ewentualnie... Seba Koszykówka (1) Witam szukam jakieś drużyny koszykówki lub piłki nożnej do której można sie... niko12291992 Koszykówka w Gdańsku (24) Witam. Szukam amatorów koszykówki chętnych do gry na sali w Gdańsku. Jeśli... Meyz Bosko do koszykówki Gdynia!!! (7) Witam w związku z tym iż zrobiło się już ciepło i smiało można pograc na... ppp Koszykówka w ZSSO w Gdyni (13) Potrzebne 2 lub 3 osoby do gry w Szkole Sportowej w Gdyni, duża sala. Powoli... Rambo Drużyna na turniej (1) Szukam dwóch osób na turniej i pewnie i na treningi później :) Turniej to... Rafał koszykowka kobiet chelm (8) Mam 20 lat i chetnie pogram amatorsko w koszykowke na boisku przy podstawowce... agnieszka Boisko (2) Gdzie na morenie( okolica mysliwskiej) mozna pograc w kosza ? Z gory dzieki... Bartek Chętni do gry w turnieju 3x3 !! (1) Siema ! Szukam 2 osób chętnych do gry w tym turnieju:... jjordan Jak kosz to gdzie? (2) Siemka :). Z racji tej, że idzie wiosna, to mam zamiar pochodzić na orlik i... jjordan Koszykówka Sopot (9) Witam wszystkich, razem z ekipą kilku znajomych koszykarzy amatorów ( wiek... Aurem Gdzie wynająć sensowną salę do kosza (1) Wiecie gdzie można wynająć w miarę sensowną salę do kosza Gdańsk/Sopot. Gramy... MK Koszykówka Gdynia (3) Witam, chętnie dołączę.....wiek 30l...poziom amatorski....znajdzie się... luk Streetball kto chce grać?? (1) Poszukuje dwóch graczy najlepiej po 30-tce. Stała ekipa na wszystkie turnieje... Piriquito