Najlepsza Szkoła

To najlepsza szkoła językowa z najlepszą kadrą i całym zapleczem, jaką znam !
Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie , a tym bardziej mój syn , żeby języka uczyć się w innym miejscu. To szkoła dla wszystkich! Uczą sie tu młodzi i starzy, dzieci i dorośli. Tacy co umieją coś więcej i tacy co dopiero zaczynają. Można wybrać grupę lub zajęcia indywidualne. Zajęcia dopasowane do każdego.Jeśli ktoś szuka szkoły na najwyzszym poziomie to nie może lepiej trafić.Od progu będzie czuł się zaopiekowany. Wstępna rozmowa , gdzie możemy przedstawić oczekiwania albo posłuchać co szkoła może nam zaoferować. Możemy na miejscu sprawdzić swój poziom języka ( jeśli sami nie umiemy go określić) i dowiedzieć się wszystkiego czego dusza zapragnie.
W szkole organizowane są liczne atrakcje poza zajęciami.Są półkolonie, letnie i zimowe ,zawsze bardzo atrakcyjne .Wiem co mówię, bo syn regularnie z nich korzysta.
Pan Krzysztof , lektor mojego syna to mistrz i nie sposób wymienić tutaj wszystkich zalet .Jest genialnym człowiekiem i nauczycielem. Ale tak naprawde tam pracują sami pozytywni ludzie co czyni z tej szkoły jedyne i niepowtarzalne miejscem ! Za ten klimat i ludzi wielkie dzięki pani Joasiu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co do pólkoloni..to chyba sprawa jest dyskusyjna, moja córka wraca cała poddenerwowana i codziennie prosi aby ją jak najszybciej odebrać, ogólnie mówi, że jest beznadziejnie i nie ma co robić a panie krzyczą, a oglądanie bajki po angielsku to mogę jej zapewnić sama w domu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0