Prestige Lingua

Szkoły językowe Kolonie, obozy

Gdańsk, Lawendowe Wzgórze 24

Anna - opinia (2) Jestem kursantką szkoły Prestige Lingua od paru lat i była to jedna z... Anna Najlepsza Szkoła (2) To najlepsza szkoła językowa z najlepszą kadrą i całym zapleczem, jaką znam... Sylwia K. Damian N - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze szkoły. Polecam nauczyciela Krzysztofa... Damian N
Remigiusz - opinia (1) Wszystkim, którzy naprawdę chcą nauczyć się języka angielskiego gorąco... Remigiusz Opinia szkoły Prestige Lingua (1) Zajęcia językowe szkole Prestige Lingua w Gdańsku to miejsce gdzie nauka... sławomir Polecam Prestige Lingua (1) Uczęszczam na indywidualne zajęcia w Prestige Lingua od dwóch i pół roku i... WojtekU Zajecia z j.angielskiego (1) Polecam zajęcia z panią Aleksandrą, która w sposób bardzo ciekawy potrafi... Magda Bardzo polecam:-) (1) Zarówno ja, jak i moje dziecko korzystamy z oferty tej szkoły językowej.... Emka Pan Krzysztof - nauczyciel z powołania :) (1) Serdecznie polecam tą szkołę językową zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zacznę... Magda Zajęcia z j. Niemieckiego (1) Zdecydowanie polecam zajęcia z Panem Krzysztofem, który w bardzo przystępny... Sylwia Wspaniałe miejsce do nauki! :) (1) Uczęszczam na zajęcia w Prestige Lingua od 3 lat i nie wyobrażam sobie... Marta R. Urodziny mojego synka ;) (1) Spełnienie marzeń mojego syna - urodziny z motywem Gwiezdne Wojny.... Ewa Szkoła jest super! (1) Rozpocząłem kontynuację nauki na kursie j. angielskiego zaraz po tym jak... Molodiec Nowa szkoła w okolicy (1) Ledwie wprowadziliśmy się do nowego mieszkania na Jasieniu, a w okolicy... mama Beata Baaardzo zadowoleni (1) Nasze dzieci uczęszczały na półkolonie w Prestige Lingua, najpierw na letnie,... Zosia Kids room- świetna alternatywa! :) (1) Zapisaliśmy dziecko do świetlicy językowej, wybraliśmy opcje 2 dni w... Kasia