Serdecznie polecam tą szkołę językową zarówno dorosłym jak i dzieciom. Zacznę od tego, że już na samym wejściu do szkoły przy ul. Jabłoniowej czuć przyjazną atmosferę oraz przytulnie ozdobione biuro. Szkoła skupia sie przede wszystkim na mówieniu w języku angielskim ,czego brak niestety w naszych szkołach publicznych. Grafik zajęć ustalany jest według potrzeb uczących sie i zawsze jest możliwość odrobienia zajęć w innym terminie.

Zarówno ja jak i moja córka uczęszczamy na lekcje do Pana Krzysztofa S. Już drugi rok z rzędu.
Ja indywidualnie, córka - zajęcia w grupie w jej przedziale wiekowym.
Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, Pan Krzysztof wie jak przekazać wiedzę i jak prowadzić zajęcia, żeby były ciekawe. Zawsze jest przygotowany do zajęc jak i otwarty na moje pomysły odnośnie tematów lekcji. Widać szybki progres mojego poziomu j. Angielskiego z czego się niezmiernie cieszę :)
Córka również bardzo zadowolona, uwielbia zajęcia z Panem Krzysztofem i lekcje w formie zabawy. Widać doskonałe podejście do dzieci, córka po każdych zajęciach zadowolona i opowiada o nowych słówkach, które poznała na zajęciach. Nauczyciel z powołania :)