Takiego miejsca właśnie brakowało w trójmieście! Odwiedziłem Lao Tahi już kilka razy. To były do tej pory głównie kolacje biznesowe, więc zawsze zależało mi, zapraszając gości, na najwyższym poziomie serwisu i jakości potraw. Nigdy się nie zawiodłem. Obsługa bardzo profesjonalna. Wielokrotnie składaliśmy "specjalne" zamówienia, bo nie każdy z moich gości lubi bardzo pikantnie przyprawione dania. Na życzenie szef kuchni przygotowywał tak, jak goście sobie życzyli. Jestem prawdziwym fanem przystawek podawanych w Lao Thai. Jakość potraw zawsze na najwyższym poziomie. Wyraźnie widać, że nie ma tu kompromisów jak chodzi o dobór odpowiednich składników. Bardzo miła atmosfera. Fantastyczny drink z szampana i malinowego sorbetu w pokruszonym lodzie. To takie uniwersalne miejsce zarówno na romantyczną kolację, na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na typowo biznesowe, trochę niezobowiązujące spotkanie. Na pewno klimat tego miejsca zachęca do delektowania się niesamowitymi kompozycjami smaków i do zwolnienia tempa...