Lao Thai

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Targ Rybny 11

Adam - ocena (1) Wow! Rewelacja. Czuć autentyczność dań. Pad Thai wyśmienity, wybór przystawek... Adam Pysznie i świeżo (1) Pierwszy raz i nie ostatni.... Radek Przykro mi... ale godzinne oczekiwanie to jakaś kpina... (1) Dzień dobry. W niedzielne popołudnie postanowiliśmy wybrać się do Lao Thai... Dariusz
Niestety to już nie to Lao Thai co kiedyś (1) Od kiedy zmienili kucharza, wszystkie potrawy straciły smak. Potrawy, które... Natalia Duże rozczarowanie (1) Nigdy więcej. Byłam kilka razy, zazwyczaj było ok ale dzisiejszy dzień to... Magdalena miły wieczór (1) Trafiliśmy do Lao Thai na kolację w sumie przypadkiem, po tym, jak zostaliśmy... AKAS na prawdę spoko! (1) Bylam z chłopakiem już po raz drugi i po raz drugi się nie zawiodłam. Mimo... ap-ch Średnio (1) Na wejściu zapach kadzideł, co nie było aż takie złe jak piszą inni. W lokalu... Mateusz lodówka (1) Za ceny potraw - wielkość posiłku - to żart. W lokalu zimno, a serwowane... M Klimatyczne miejsce i b. smaczna kuchnia (1) Polecam Lao Thai. Klimatyczne miejsce w pięknej lokalizacji, szeroki wybór... paulina Super (1) Było cudownie, najlepsza zupa jaką kiedykolwiek jadłam, główne danie miało... Sylwia Pierwszy i ostatni raz (1) Zamówiłam obiad przez internet i bardzo się zawiodłam. Na zupę (17 zl)... Asia Długo, chłodno, mało i drogo (1) Dziś skorzystałem z usług Lao Thai zamawiając dwa dania przez Internet.... Andrzej Super :) (1) Wszystkie potrawy były przepyszne i ładnie podane (dania wyglądały dokładnie... Marta Smacznie i przyjemnie (1) Miła obsługa, dania bardzo smaczne i pełne azjatyckich smaków: kolendra,... M Średniawo (1) Byłem pierwszy i ostatni raz w tej przytulnej knajpce. Wystrój, stoliki jak... Gordon James Ramsay adaga - opinia (1) Ceny 2 przystawki 2 zupy 2 dania glowne piwo i woda za 150,00 cena swietna .... adaga Smacznie przez duże S. ;) (1) Do Lao Thai wybraliśmy się na niedzielny obiad. Miła atmosfera, gustowne... Łukasz Lao Thai (1) Lokal ładny, przyjemny w środku. Na przystawkę zamówiłam zupę Keaw Moo z... Monika POLECAM KONESEROM I TYM CO PIERWSZY RAZ (2) Poszlismy w rodzinnym gronie.Tym co pierwszy raz mieli do czynienia z tajska... Marek Pietrowicz