Lao Thai

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Targ Rybny 11

Byłem z rodziną i polecam (1) Wczoraj byłem tam z żoną i 2 dzieci. Restaurację poleciła nam koleżanka ale... Paweł Słabiutko (1) Bywałem wiele razy w tajskich restauracjach w Polsce i za granicą i to czego... GłodnyEdek Smród !!! (1) To co odstrasza na wejście to zapach kadzideł - w resturacji nic tak nie... Kuba S
Najlepsza tajska kuchnia.. (1) Takiego miejsca właśnie brakowało w trójmieście! Odwiedziłem Lao Tahi już... Sławomir Nie polecam! (1) Razem ze znajomymi wybrałam się do LaoThai na obiad, mając nadzieję, że... Karolina Bez szału (2) Zachwyt w poprzednich wypowiedziach nie jest uzasadniony. Pieczarki w zupie... Tomasz dobre ale z nóg nie powala... (1) bylismy na obiado kolacji pare dni temu i o dziwo był stolik super! bo duzo... mim powrot do tajlandii (1) Dobre położenie restauracji oraz bardzo miła obsługa zdecydowanie budują to... borek Agab - opinia (1) Naprawdę rewelacja gorąco polecam jadłam sałatkę z polędwicą była ostra ale... Agab Powiem krótko (1) Laothai jest najlepszą i jedyną prawdziwie tajską knajpą w Trojmiescie . Moje... Andrew najlepsza kuchnia tajska na wybrzeżu (1) Masterchefem jest prawdziwy Taj, co gwarantuje dobre tajskie jedzenie.... Rav Rewelacja! (1) Wreszcie porządna kuchnia tajska w Gdańsku! Wiele razy z rodziną leciałam do... gdańsk