Jestem pacjentką doktora od sierpnia 2007 roku. Dr.Mielcarek poprowadził moją pierwszą ciążę. Byłam zadowolona z każdej wizyty. Zawsze miły, uśmiechnięty. Kiedyś miałam problem z wizytami u innych ginekologów, bałam się pytać i nie zachęcało mnie to do regularnych wizyt.
Teraz jest zupełnie inaczej, mogę polecić do każdej kobiecie, która szuka fachowej porady i opieki ginekologicznej,szczególnie w okresie ciąży.
Dzisiaj miałam przeprowadzony zabieg krioterapii nadżerki. Czytałam wcześniej informacje w internecie i bałam się bardzo bólu,upławów, omdlenia i powikłań. Zabieg został wykonany profesjonalnie, bezboleśnie,doktor dokładnie mi opisał co i jak się będzie działo.Nie lało się ze mnie, nie czułam się słabo.W 10 dni mają się ustabilizować upławy a do kontroli mam się zjawić po 3 okresie od zabiegu (czyli za 3 miesiące). Zabieg miałam wykonany 2 dni po miesiączce. I w zasadzie wszystko jest jak należy. Mimo strachu i oczekiwania najgorszego. Jestem bardzo zadowolona i polecam doktora każdej kobiecie. Nie zmienisz Go na żadnego innego ;)