POLECAM! (1) Dr Mielcarek to najlepszy ginekolog do którego trafiłam. Ewelina Polecam! (1) Po kilkuletnich staraniach się o dziecko i poronieniu zdecydowałam się na... Ania najwyższy poziom kompetencji (1) Cenię sobie u Doktora Mielcarka najwyższy poziom kompetencji, wiedzy oraz... e.
Takigo lekarza szukalam! Normalny kulturalny czlowiek swietny specjalista (1) Doktor z uwaga wysluchal moja historie zmagan z NFZ, wytlumaczyl przyczyne... Kamila Jestem bardzo wdzieczna doktorowi Mielcarkowi (1) Dzieki doktorowi mam dzisiaj 2 zdrowe córki. Zglosilam sie do doktora po 3-ch... Lucyna oczywiście na TAK (2) Trudno mi się zgodzić z wcześniejszą opinią .... jednak każdy człowiek ma... K.B. Nie zbudził zaufania. (1) Na wizycie u Doktora odniosłam wrażenie już po 5 minutach, że wizyta już... Pacjentka polecam (1) Korzystałam z usług doktora przy dwóch ciążach. Pierwsza ciąża przebiegała... alanina POLECAM (1) De Mielcarek prowadził moją ciążą, profesjonalny lekarz. Polecam Milena Zdecydowanie polecam (1) Dziś po raz pierwszy odwiedziłam prywatny gabinet dr Mielcarka i jestem b.... Kuch polecam (1) Zdecydowanie polecam gabinet Pana Doktora każdej kobiecie, która nie przepada... Anna niestety bez rewelacji ;-( (5) Po kilku wizytach lekarskich stwierdzam ,że doktor Mielcarek jest bardzo miły... klientka 4 razy TAK (1) Po pierwsze przyjmuje w soboty Po drugie mimo iż wizyta krótka nie miałam... MALEŃSTWO Dobry lekarz (1) Dr Mielcarek prowadził moją ciąże. Jestem zadowolona. Dr jest miły,... Pacjentka i już szczęśliwa mama: Perfekcja (1) Z całą odpowiedzialnością polecam dr P.Mielcarka. Korzystam z jego usług od... M&M Sprawnie (1) Wizyty tak sprawne, że nie wiem nadal nic. Lekarz nie udziela konkretnych... Joanna K. Lekarz warty polecenia! (1) Jestem pacjentką Doktora Piotra od kilku lat...jest bardzo profesjonalnym i... Pacjentka niestety bardzo nie polecam tego ginekologa (1) Pan Piotr co prawda jest bardzo miłym, ciepłym i serdecznym człowiekiem, ale... Kasia bardzo dobry ginekolog (1) Jestem bardzo zadowolona z pana P. Mielcarka,miły,sympatyczny,dużo czasu... Izabela Zdecydowanie polecam :) (1) Po długim poszukiwaniu "mojego" ginekologa trafiłam do dr-a M. i uważam, że... A