Bardzo dobry lekarz! (1) Bardzo polecam dr Mielcarka! To zdecydowanie już "mój lekarz" i nie zamierzam... pacjentka Świetny (1) Jest to lekarz, który ma świetne podejście do pacjenta. Można z nim... K MEGA POZYTYW!!!! (1) Gdyby nie jego żona i mój narzeczony, to bym się w nim zakochała! ;)... gość
nie polecam (5) Jest to lekarz , który nie rozumie , co to są zmiany wymagające pilnej wizyty... niedoszla pacentka polecam (1) W końcu po latach tułaczki po ginekologach, znalazłam- już od dziś mogę tak... pati Rewelacja! (1) Dzisiaj była to moja pierwsza wizyta zarówno u pana Mielcarka jak i w ogóle u... PauLina Lekarz z powołania (1) Jestem od roku stałą pacjentką Doktora Mielcarka. Doktor odpowie na każde... K idealny lekarz (1) Pan dr Piotr Mielcarek to najlepszy ginekolog, jakiego spotkałam do tej pory.... Alina Najlepszy ginekolog (2) Kompetentny, godny zaufania, troskliwy i dbający o problemy pacjentki lekarz.... Agiser Fantastyczny człowiek (1) Bardzo polecam! Dzięki Panu doktorowi uwierzyłam, że mogę być mamą. Prowadził... Ola Modzelewska Super lekarz (1) Pan Doktor Mielcarek to naprawde bardzo dobry ginekolog, byłam i jestem jego... Emi Wspaniały lekarz (3) Wspaniały lekarz, najlepszy jakiego poznałam, do którego mam pełne zaufanie.... Agnieszka Polecam !!! (1) Bardzo dobry lekarz, życzliwy, cierpliwy i co najważniejsze wizyta przebiega... Justyna Polecam !!! (1) W mojej ocenie doktor Mielcarek to świetny specjalista. Najlepszy ginekolog... Magda BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ!!! (1) Jestem jego pacjentką od dłuższego czasu.Prowadził moją pierwszą ciążę.... aga Najlepszy lekarz (1) trafiłam do doktora w ciąży, która miałam zagrożoną. W końcu pierwszy lekarz,... Agnieszka J. Najlepszy lekarz (1) Byłam ostatnio na wizycie u doktora i jestem bardzo zadowolona. Super... Agnieszka Najlepszy ginekolog (1) Jestem pacjentką doktora od sierpnia 2007 roku. Dr.Mielcarek poprowadził moją... Anna Maria super (1) bardzo dobry lekarz, prowadzi moją pierwszą ciążę, wizyta w miłej atmosferze,... Justa lekarz z powołania (1) trafiłam do niego przypadkiem, za 2 tygodnie rodzę, jestem spokojna, w piątek... Kasia Krysińska