Najlepszy (1) Dr Mielcarek prowadził obie moje ciąże. Spokojnie tłumaczył niejasności,... Elżbieta Świtulska gosik - opinia (1) Rewelacyjny lekarz, miła atmosfera podczas wizyty, odbiera telefony i zawsze... gosik Aneta - opinia (1) Ciepły człowiek, kompetentny lekarz! Aneta
po wizycie (1) Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Doktora i jestem bardzo zadowolona. Bardzo... Kasia Lekarz z powołania (1) Może to dziś śmiesznie brzmi - lekarz z powołania... Ale u dr Mielcarka... madzik81 Witam (1) Również jestem zadowolona. Prowadzi moją ciążę. Wczoraj byłam na pierwszej... Mała rewelacja (1) super ginekolog, polecany mi przez wiele osób; prowadzi moją pierwszą ciążę;... Aisa Dorota - opinia (1) dr. Milcarek prowadzi moja pierwsza ciąże i mimo, że nie mam porównania to... Dorota Najlepszy (1) Wreszcie trafiłam na mądrego, miłego i słuchającego mnie lekarza. Pierwsze... Agnieszka Mój lekarz (1) Trafiłam na niego przez przypadek, na Klinicznej, kiedy moja ciąża zaczęła... Beata Najlepszy lekarz jakiego spotkałam (1) Bardzo kompetentny, miły, życzliwy, sympatyczny lekarz, delikatny, fachowy,... Magda najlepszy (1) ciepły, wyrozumiały, delikatny, życzliwy- słowem: najlepszy ginekolog... yvonka Justyna - opinia (1) Gorąco polecam, lekarz jest miły, cierpliwy, i, co najważniejsze,... Justyna nareszcie normalny lekarz (1) polecam Kasia Świetny lekarz (1) Wizyty są miłe, lekarz pamięta swoje pacjentki, dokładnie tłumaczy i... Magda