niestety bez rewelacji ;-(

Po kilku wizytach lekarskich stwierdzam ,że doktor Mielcarek jest bardzo miły ,sympatyczny ,ale niestety jego rola na tym się kończy. Podczas wizyty wiecznie,NIESAMOWICIE się spieszy na każdą pacjentkę przeznacza z 10 minut. Często mam wrażenie ,że coś przeoczy ..już nie będę prowdziła u niego ciąży.Do pacjenta podchodzi bardzo rutynowo,maszynowo ,za mało czasu poświęca pacjentowi .Najważniejszym pytaniem jest czy płace karta czy gotówką,często czuje się tam jak intruz szczególnie zadając jakieś pytania. Zapomina zlecać badań lub zleca je bardzo żadko, o wszystko trzeba sie dopytywać ,bo od siebie nic wiecej nie powie . Pozatym w recepcji zapomnieli już dawno o ochronie danych osobowych .(pani rejestratorka ma moje dane w karcie przecież).nie mam ochoty przy wszystkich pacjentach na głos mówić swojej daty urodzenia,nazwiska ,mojej wagi ,adresu zamieszkania czy też z jakim problemem przyszłam . Po raz pierwszy spotkałam się z tym w gabinecie u Pana doktora. Podczas badania wydaje mi się ,że lekarz powinien wyglądać jak lekarz to znaczy mieć założony faruch lekarski ..itp
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziekuje za szczera opinie, staramy sie poprawiac jakosc naszej opieki.
Kilka sprostowan;
Obecnie na jedna pacjentke przeznaczamy 15 min.
Opoznienia wynikaja glownie z powdou cierpliwego odpowiadania na wszystkie pytania.
Mozna zabukowac 2 x 15 min jesli wizyta wymaga znacznie wiecej czasu.
Pytanie o sposob zaplaty jest oczywiscie konieczne.
W rejestracji pracuja polozne z wieloletnim doswiadczeniem i staraja sie zachowywac ogolnie przyjete zasady z taktem, empatia i zrozumieniem.
Do wszystkich zabiegow zakladamy fartuch.
W czasie rutynowej konsultacji (nie zawsze).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: niestety bez rewelacji ;-(

Ja sie nie zgadzam z poprzedniczka..Dla mnie Dr Mielcarek to max empatyczny, w 100% profesjonalny lekarz..Zawsze cierpliwie wysłucha, odpowie wyczerpujaca na pytania, prowadził moja ciążę, zawsze był do dyspozycji, szczególnie w sytuacjach pilnych..Jak dla mnie Dusza Człowiek, polecam goraca!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: niestety bez rewelacji ;-(

Ja akurat nie powierzyłabym swoich problemów zdrowotnych Panu Doktorowi,ale to już inna sprawa, razi mnie natomiast to iż tłumaczy się ( niemal na wszystkich forach ) z każdej niepochlebnej opinii na swój temat,zarzucając piszącym delikatnie mówiąc komfabulowanie - proponuję trochę więcej dystansu do siebie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: niestety bez rewelacji ;-(

tłumaczy sie???to tylko swiadczy, ze jest wiarygodny..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3