W swoim życiu poznałem lepiej lub gorzej chyba 7-8 terapeutów. Pani Ela jest zdecydowanie najlepsza.
Trafiłem do Pani Eli Krzyżaniak w bardzo złym stanie. Na tzw. rozstaju życia - rozwód i cała masa problemów z tym związanych. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Ela uratowała mi życie. Przyjęła mnie tego samego dnia, którego została o to poproszona, wiedząc że bardzo potrzebuję pomocy. Pierwsze spotkanie trwało 3 godziny (bo tyle było konieczne do "postawienia mnie na nogi"), po których wróciła mi względna chęć do zrobienia czegokolwiek ze swoim życiem. Potem uczęszczałem regularnie na terapię przez około rok. Problemy się nie skończyły, ale potrafię sobie z nimi radzić.
Obecnie korzystam doraźnie z pomocy Pani Eli, która ma fantastyczne podejście do człowieka. Potrafi postawić na nogi nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach i uświadomić, że jednak jest sens żyć. Zawsze potrafi znaleźć coś pozytywnego, podtrzymać na duchu i pomóc spojrzeć na daną sytuację z innej perspektywy. Nie mówię tu o idealizowaniu wszystkiego, bo nie na tym to polega, ale o prawdziwej pomocy płynącej zarówno z wiedzy i doświadczenia, a co najważniejsze z serca.
POLECAM każdemu, kto chce poprawić swoje życie.