Robert K. - ocena (1) Jestem ogromnie wdzięczny Pani Elżbiecie za jej profesjonalizm, podejście do... Robert K. Barbara - ocena (1) Szczerze polecam! Zaangażowanie, empatia i wspracie zagwarantowane. Barbara Małgorzata - ocena (1) Pani Ela jest cudowną osobą, bardzo ciepłą i zaangażowaną. Czułam jakbym... Małgorzata
Marta - ocena (1) Dzieki tej Pani moje zycie zmienilo sie wreszcie o 180stopni. Wyjasnila mi... Marta D - ocena (1) To już moja kolejna wizyta u Pani Eli, którą serdecznie polecam. Spotkania... D Sebastian - ocena (1) Po kolejnej wizycie u Pani Elżbiety, bardzo pozytywne wrażenia. Pani Ela ma... Sebastian Rafał - ocena (1) Pani Elżbieta i jej warsztat to fenomen. Nie spotkałem się z lepszym... Rafał Anna K - ocena (1) Cudowna kobieta Pełna empatii i dobrego serca Polecam w 100% Motywuje i... Anna K Magda - ocena (1) Jeżeli potrzebujesz realnej pomocy i zrozumienia, to szczerze polecam Panią... Magda Grażyna - opinia (1) Pani Elżbieta jest wspaniała, profesjonalna, życzliwa i bardzo zaangażowana.... Grażyna Agnieszka - opinia (1) Przed pierwszą sesją terapeutyczną zastanawiałam się: Jak to będzie? Czy będę... Agnieszka Joanna - opinia (1) Jest to mój pierwszy psycholog w życiu i idealnie się dopasowałyśmy :) Pani... Joanna Maja - opinia (1) Pani Elżbieta jest wspaniałą,ciepłą,życzliwą profesjonalistką ,zaangażowaną w... Maja jarekm - opinia (1) Dobrze, że trafiłem do pani Elżbiety. Dziękuję jarekm Renata - opinia (1) Za sobą mam już kilka wizyt w gabinecie. Pani Ela bardzo pomogła mi w... Renata Marcin - opinia (1) Od niedawna korzystam z pomocy psychologa, ale jeżeli chodzi o wybór, to... Marcin Aldona - opinia (1) Po kilku wizytach w gabinecie Pani Eli Krzyżaniak mam bardzo pozytywne... Aldona Mariola - opinia (1) Korzystamy z porad Pani Eli Krzyżaniak w ramach terapii rodzinnej. Polecam.... Mariola Robert - opinia (1) Jestem po pierwszej wizycie u Pani psycholog - Elżbiety Krzyżaniak. Bardzo... Robert Aldona Ł. - opinia (1) Terapię u Pani Eli zaczęłam kilka miesięcy temu. Na pierwsze spotkanie... Aldona Ł.