Napoli

Pizzerie

Gdańsk, Długa 62/63

MRX - ocena (1) Niemiła obsluga MRX Dana - opinia (1) Nie polecam. Pizza z parmaszynką kompletnie bez smaku. To nie parma tylko... Dana Moniii - opinia (1) Byliśmy w pizzeri w Gdańsku głównym. Polecam wszystkim omijać pizzerie jeśli... Moniii
Marek - opinia (1) Słabo, kiedyś moje ulubione miejsce. Marek anonim - opinia (1) Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerzy (zwłaszcza faceci) nie... anonim anonim - opinia (1) Kelner Wiktor to porażka. Wolny i autystyczny. Chyba wszyscy klienci muszą... anonim Okropne miejsce. (1) Nigdy w życiu nie spotkałam tak chamskiej obsługi. Na pizze czekałam bardzo... Monika J. Okropna pizza ociekająca tłuszczem (1) Już pierwsza strona menu z adnotacją właściciela pokazuje klimat w tej... Mariusz Bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa (1) Czekałam pół godziny na to aż obsługa podejdzie by przyjąć zamówienie po czym... Ania12 Nie wiem, skąd te negatywy (1) W ciągu ostatnich 4-5 miesięcy byłam tu 3 razy. Zawsze na pizzy. Może to nie... lato Pizzeria Napoli (1) Nie polecam tej restauracji w Gdańsku. Pizza w tym lokalu ma nie wiele... Maciej miła obsługa to nie wszystko (1) Kelnerką z tej restauracji nie można odmówić tego, że są sympatyczne, ale to... Agnieszkakakakaka ŻENADA, NIGDY WIĘCEJ! (3) Witam podobnie jak osoba poniżej, odmówiono mi możliwości rezerwacji stolika... Smakosz Najmaczniejsza pizza jaka jadlem (1) Probowalem pizzy w naprawde wielu miejscach, ale ta z Neapoli bije na gole... Grzesiek nieciekawie (1) Obsługa bez większej rewelacji, chociaż starszy pan, który zaprasza do środka... just19991a Masakra (1) Zupa ,,cebulowa,, ktoś na czytał się za dużo baśni bo to cos nawet wyglądem... zarzenowany klient Wielka wloska Restauracja (2) Witam bylem tam kilka dni temu z kilkoma osobami. Ceny bardzo duze jak na... Arab słabiak (1) Niestety przy zamówieniu telefonicznym, obsłużony jak klient drugiej... Marcinek Masakra!!! (1) W 100% zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami poniżej. Wstyd mi, że... Tomek najsmaczniejsza pizza w gdańsku (1) Bardzo smaczne ciasto. Dużo dodatków do wyboru. Krótki czss oczekiwania-nie... Michalina