Naprawa elektryki i tylko to.

Miałem problem z alternatorem.
Został napreawiony, wszystko spoko.
Jednakże wyszedł problem z kołem pasowym napędzającym pasek osprzętu. Zaproponowano mi wymianę.
Zgodziłem się i niestety robota została sparaczona.

Podczas wyniany koła wymieniono uszczelniacz wału korbowego, niestety składa sięon z dwóch części, w tym cienkiem podkładki, która została w środku. Przez to uszczelniacz wystawał 2mm, co powodowało tarcie i w pewnym momencie przeciek oleju ze skrzyni korbowej.
Niestety awaria wystąpiła nagle, gdyż sprawdzam poziom oleju regularnie. Czujnik ciśnienia oleju nie wskazywał na jakąkolwiek awarię.
Pewnego razu zapragnąłem pojechać na wycieczkę, podczas wyprzedzania pod dosyć stromą górkę, włączyła się turbina, jako, że oleju było mało to pompa go nie zassała, turbina go nie dostała. Usłyszałem odgłos zarzynanego niedźwiedzia pochodzący z okolicy turbiny i moja wycieczka się skończyła... :(

Podsumowując, masz problem z ruzrusznikiem i alternatorem? Polecam, sam skorzystam ponownie, bo z tej częsci naprawy jestem zadowolony.

Jednakże nie polecam naprawy jakiejkolwiek innej częsci u nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re:Naprawa rozrusznika i alternatora.

Witam korzystam z tego warsztatu juz od okolo 10lat i jestem za kazdym razem mile zakskoczony szybka diagnoza i naprawa ale tylko jesli robi mi to stara ekipa elektrykow ostatnim razem bylo troszke inaczej wszyscy elektrycy ze starej ekipy byli zajeci i bylem troszke zmartwiony i podszedl jakis mlody slabo doswiadczony i robil mi auto okolo 6godzin gdzie powinno to byc zrobione w 3godz ogolnie polecam ale stara ekipe doswiadczona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0