Jacek - opinia (1) Bardzo dobry kontakt z właścicielem i pracownikami, naprawa alternatora... Jacek Zbigniew - opinia (1) Ford Focus 2015 panel główny ,z usterką jeździłem od warsztatu do warsztatu,... Zbigniew Darek - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam ten warsztat ,trafna diagnoza zaoszczędziła mi... Darek
VW Sharan - opinia (2) Niedotrzymanie terminu, wymówka na brak pracowników (urlopy). Ceny prawie... VW Sharan Bolo - opinia (1) szybka diagnoza i naprawa bingo Bolo Warsztat elektryczny przez duże "E" (1) Z usług warsztatu korzystałem już kilkakrotnie i zawsze byłem bardzo... Radek Szybko i solidnie (1) Miałam do naprawy elektronikę - pilnie. Zajechałem do zakładu bez umawiania... Kobieta Zawsze na nich polegam, jak na Zawiszy (1) Jestem stałym klientem, od lat, z trzecim autem u nich naprawianym. Serwis... Marek Rondo Najlepszy tego typu serwis w trójmieście! (1) Samochód stracił ładowanie. Pierwszy telefon do tego zakładu i zaproszenie na... Zadowolony właściciel srebrnego serwis (1) Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta w tym warsztacie,Rzeczowo,fachowo i... robert Polecam (1) Bardzo dobry zakład i profesjonalne podejście do klienta. Fachowcy są bardzo... Andrzej Grzybowski Warsztat więcej niż ok (1) Warsztat do, którego chce się wracać z problemami. Pomimo napiętych... Ewa Generalnie ok (1) ale drogo, długo i mam wrażenie że można lepiej, bo bywało lepiej :) poza tym... Marek Jestem zadowolony (1) Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera i solidnie wykonana praca,... Marcin Bravo!!:) (1) Miałem problem z nawiewami, a czeka mnie trasa 400 km na swieta do domu.... Bravo PROFESJONALNY WARSZTAT BA-CAR (1) Serdecznie polecam warsztat w ktorym regenerowano mi alternator w BMW... Uzytkownik BMW Naprawa elektryki i tylko to. (2) Miałem problem z alternatorem. Został napreawiony, wszystko spoko. Jednakże... x "Niedzielny" kierowca - zadowolony (1) Ostatnio zarówno mój ojciec, jak i ja mieliśmy okazję skorzystać z usług... Marek Augustyniak Niespodziewana wizyta (1) Dziś, wracając z urlopu po wędrówce po sopockim molo, niespodziewanie byliśmy... Kasia i Kacper Serwis szczególnie godny polecenia (1) Dziś miałem okazję skorzystać z usług serwisu, a mianowicie regeneracji... Kamil