Naprawdę warto tam zajść!!

Temat dostępny też na forum: Bar Żuławski
Witam,jestem już dość długo klientką baru żuławskiego i z czystym sumieniem mogę zaprosić wszystkich do odwiedzenia tego miejsca. Uważam,że to jest bar inny od wszystkich,o wyższym standardzie,co potwierdzają obrusy na stołach,kwiatki,zimą lampiony, firany i doskonała obsługa! Jedzenie tam również nie zaczyna i kończy się na schabowym.... jest duuuużo dań dla każdego gustu począwszy od łososia ze szpinakiem aż po piersi z indyka nadziewane pomidorem zapiekane w mozarelli. Uważam,że to najlepszy bar w Trójmieście,ceny też są bardzo przystępne, wiele osób ma tam rabaty i zniżki,kierownicy często dbają o stałych klientów rozpieszczając ich deserami :) GORĄCO POLECAM TEN BAR!!! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Naprawdę warto tam zajść!!

to chyba jakas prowokacja. Kiedys ten bar byl godny polecenia pamietam go z czasow dziecinstwa uwielbialem jesc mielone z buraczkami, teraz mimo, ze mieszkam w poblizu omijam go szerokim lukiem. Ceny odwrotnie proporcjonalne do jakosci. Tych dwoch co sie tam kreci to nie wiem chyba bracia zulawscy, wydaja sie byc przejeci i moze maja dobre zamiary, ale wszystko sie zepsulo. Jak postawia z powrotem na jakosc i prostote to na pewno wroce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.