Mega polecam! (1) Nie mieszkam w Polsce i kontakt do Baru Zulawskiego znalazlam na... Monika Będę polecać każdemu! (1) Dwa dni przed urodzinową imprezą "obudziliśmy się", że chcielibyśmy pierwszy... Magda DO SZPITALA (4) Często bywam z dzieckiem w szpitalu i nigdy nie zamówię już obiadu nigdzie... Pola
Catering na 10! (1) Zamówiłam na Wigilię catering dla dwóch osób, przyrządzone dania były... Maria K. GORĄCO POLECAMY I ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY !!! (1) Pychota!!!! Otrzymaliśmy rekomendacje Gdańskiego Sanepidu ;-) POTWIERDZAMY... "Świetliki" Polecam! (1) Zamówiłam w Barze Żulawskim catering na kanapki i babeczki koktajlowe.... A. Średnio... (1) Wszystko ok, poza tym, że używacie za dużo wzmacnaczy smaków, aż język... Magdalena Smacznie, świeżo i na czas ! (1) Catering zamówiony do domu na półmiskach jednorazowych. Miła obsługa, dostawa... Iga Catering (1) Bardzo dobre jedzenie,przepyszne de voaille. Obsługa i terminowość pierwsza... Iwona Catering na 6+ (1) Korzystałam z usługi cateringowej - zamawiałam kanapeczki i babeczki. Po... Katarzyna Catering w niedziele (1) Bardzo dobre jedzenie, zamówiony catering miałam na 9 osób a były takie... ZADOWOLONA i NAJEDZONA CAŁA RODZ Rewelacja. (1) Jedzenie jakbym była u babci na niedzielnym obiadku. A. najlepsze devolaje w mieście (1) - jak w temacie - to opinia mojego syna, którą zresztą podzielam. Uwielbiam... Karolina Obiad na imprezę rodzinną (2) Świetne, smaczne, świeże jedzenie, przygotowane na imprezę rodzinną. Goście... Andrzej pierwszy i ostatni raz (2) zamówiłam tam jedzenie na próbę. po poleceniu. teraz żałuję. obiad... Magda Profesjonalizm (1) Dziekujemy calemu Teamowi Bar Zulawski w Gdansku Wrzeszcz a szczegolnie... Daniela Ruta Profesjonalizm i życzliwość (1) Jakość, terminowość i cena - na 6! Profesjonalizm i życzliwość - nieocenione.... Rodzina z Brzeźna Catering na 6 (1) Jakość jedzenia,estetyka podania,wielkość porcji,terminowość dostawy-wszystko... Barbara catering / obsługa na wysokim poziomie (1) korzystając pierwszy raz z usług cateringowych, współpracę oceniam wysoko.... FIRMA super catering (1) Gorąco polecam, wszystko smaczne, świeże i bardzo ładnie podane, robi... Małgosia