Naprocentrum

USG Ginekolodzy Leczenie niepłodności

Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 25

Zadowolona Mama Polecam! (1) Prowadziłam u Pani doktor Wojtkiewicz dwie moje ciążę, zawsze każda wizyta... Stała Klienta Super Dietetyk ! (1) Byłyśmy z córką w Naprocentrum u dietetyka. Bardzo miła Pani Dietetyk... ~mmam i córka~ wszystko ok (1) Korzystałam kilkakrotnie, jest ok! zawsze pomocni! Tulla
zaburzenia miesiączkowania (1) Z powodu bolesnych miesiączek chodziłam od lekarza do lekarza. Dopiero w... ja USG (1) Korzystałam z Naprocentrum, bo przyjmują tam też lekarze różnych... Soprano Cudna misja (1) i jeszcze lepsze jej wykonanie! Wspaniali lekarze, walczących o Dzidzie od... ja Nie warto (1) Niestety bardzo zawiodłam się na Napro centrum. Spotkałam się tam z brakiem... Teresa Polecam NaproCentrum!! (1) Do NaproCentrum trafiliśmy z mężem jakieś 10 miesięcy temu. Najpierw... Marta S. Bezproblemowo! (1) Staraliśmy się o dziecko przez rok - bezskutecznie. Lekarz z NFZ rozłożył... Iwona Strata czasu (1) Niestety bardzo zawiodłam się na naprocentrum. Nie dość że lekarze w ogóle... Binka polecam! (2) W naprocentrum odnalezlismy z zona prawdziwych fachowcow z powolaniem i... maciej Gorąco Polecam (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni i wdzięczni za pomoc w NaProCentrum. W... Szczęśliwa Mama