Nasz senator Waldemar Bonkowski

Polecam lekturze wpisy naszego senatora związane ze śmiercią Pawła Adamowicza i miejscem jego pochówku
Cytuję wpis z FB:
"nie nadążam, może mnie ktoś oświeci i odpowie na pytanie, czy watykan zmienił swoje stanowisko do ideologi gender, i zezwala na gloryfikację piewców genderyzmu i ruchów lgbiT. "
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

i ma racje
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 32

Teraz nie można krytykować. To mowa nienawiści
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Nasz senator Waldemar Bonkowski

I co ci się nie podoba w jego wpisie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 15

A co się tyczy pytania senatora B.: Nie wiem, czy Watykan zmienił zdanie w tej sprawie, za to wiem, że "już" w 2013 roku zmienił zdanie w sprawie "wieku zgody" i wprowadził zakaz odbywania aktów seksualnych z dziećmi, które ukończyły 12 lat... Lepiej więc, żeby Watykan nie pouczał w sprawie tego, co jest normalne, a co "zboczone". Nie ma do tego moralnego prawa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Lektura komentarzy i wielu wypowiedzi osób publicznych dowodzi, że ta tragiczna śmierć niestety absolutnie nic nie zmieni. Kwestią czasu jest podobne wydarzenie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypomina mi sie czas po śmierci Papieża JPII, katastrofy samolotu rządowego. Wystarczyło kilka tygodni i "Polski kocioł" ponownie wrzal. Przykre
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

ani on nasz,ani nikt o kim warto byłoby cokolwiek.nie powielać a zapomną o nim wszyscy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

prostaku powyzej pisz za siebie bo ja mieszkałam wiele lat w Gdańsku i tysiace ludzi pożegnały Prezydenta. Pseudo katoliku zamilcz w dniu żałoby. Do Ciebie pewnie pies z kulawa łapa nie przyjdzie. Wstyd!!!!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

33 lata mieszkałem w Gdańsku. Wyprowadzilem się nie be powodów
.Nawet mi przez myśl nie przeszlo żeby uczestniczyć w tym cyrku. . Ale faktycznie ostatnio przestałem głośno mówić kim był , z szacunku dla rodziny i zwolenników bo całe zajście jest tragiczne i godne potępienia. I ja również jestem katolikiem. Nie dajmy się podzielić i szanujmy odmienne poglądy...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyprowadziłeś się, bo marzyłeś o domku z ogródkiem a tu było taniej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak widać, na ten tzw 'kocioł' nie trzeba było czekać tygodniami. Nienawiść i wyzwanie od prostaków na tym forum jest na porządku dziennym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokladnie, aczkolwiek ciezko nie wracac do tego , gdy widzi sie jak chca z niego zrobic swietego ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Nasz senator Waldemar Bonkowski

Jest rok 2021 a pan senator pokazał prawdziwą twarz , wczoraj mniejszości seksualne dzisiaj niewinne zwierzęta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...