Pani Ewa prowadzi zajęcia jazdy konnej z prawdziwego zdarzenia! Wiedza, umiejętności, doświadczenie i chęci Pani Ewy które oferuje w trakcie zajęć w połączeniu z dobrym nastawieniem i zaangażowaniem jeźdzca z pewnością doprowadzą go do celu. Jednym przychodzi to łatwiej inni potrzebują więcej czasu, jeżeli ktoś myśli że po dwu tygodniowym "obozie konnym" albo jeździe konnej w weekend P.Ewa będzie mu słodzić i mówić że jego dosiad jest cudowny i jeździ bosko, zamiast powiedziec mu prawdę i pokazać błędy to chyba nie zależy mu żeby się czegokolwiek nauczyć!
Wiem że do "Mojej Stajni" przychodzą bardzo różne osoby, o różnych umiejętnościach, oczekiwaniach i celech, P.Ewa zawsze dostosowuje wymagania do ich poziomu. Jazda na placu nie jest prowadzona w zastępie( ogon za ogonem) , jak to bywa w większości "szkółek", a tereny są czystą przyjemnością, a nie szaleńczym niekontrolowanym galopem!
Oprócz jazdy konnej u Pani Ewy mozna nauczyć się obsługi konia i pracy w stajni co także sprawia wielką przyjemność! Polecam 'Moją Stajnie"!!!! Dla mnie to nie tylko świetne zajęcia jazdy konnej ale też czas spędzony w stajni, obsługa koni, poznanie wiele cudownych ludzi i świetna atmosfera :)