Natalia - opinia

Jestem zniesmaczona kierowcami głównie Lini 295 w głowie się nie mieści mój syn chciał wsiąść do autobusu z rowerem zero wozkow kierowca wyprosił dlaczego pytam się???? Z hulajnoga nie wolno z rowerem też nie nic zero numer kierowcy 2056 godzina ok 17.20 27.01.2020 Ja tego już nie podaruje zwrócę się do Pani Prezydent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj spotkała mnie identyczna sytuacja, tzn. wracaliśmy z wnukiem i kierowca autobusu 167 (nr kierowcy 2665 ) , kurs 19:13 przy dworcu w Gdańsku wyprosił nas z autobusu. Na pytanie o podstawę prawną powiedział, że rower zagraża bezpieczeństwu.Zaznaczam , że nasz rower był jako jedyny ani wózka z dzieckiem czy wózka niepełnosprawnego, pojazd z tych długich, sporo miejsca nawet do siedzenia. Chcę złożyć skargę ale nie wiedząc dokładnie gdzie dzwonie do ZTM ale dodzwonić się nie mogę. (póki co). Też tego tak nie zostawię bo jakkolwiek są bardzo mili kierowcy to chamstwo niektórych przekracza wszelkie granica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wez sie zastanow i pomysl... widac ze masz z tym problem ale podpowiem ze nr ktory podalas nie jest numerem kierowcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0