polecam (1) Profesjonalna obsluga , bylam na zabiegu oczyszczajacym twarz oraz pedicur i... monika 100% usatysfakcjonowana - Polecam! (1) Witam, Od dłuższego czasu szukałam sposobu na usunięcie małych potrądzikowych... Iza super salon (1) Z całym sercem polecam ten salon .Dziewczyny które tam pracują są bardzo miłe... ANDRZEJ
piękny naturalny żel french (1) BARDZO polecam panią Monikę ,która robi tam paznokcie !!! Jeszcze nigdy nikt... ania Jeden z najlepszych salonów w Gdańsku (1) Jestem klientką tego salonu prawie od początku jego istnienia.Nigdy nie... Maria Onaszko Niestety zawiodłam się! (1) Nie polecam salonu. Mało profesjonalne podejście do klienta. Robiłam zabieg... ivoneczka Masaż czekoladowy rewelacja! (1) Korzystałam z zabiegu masażu gorącą czekoladą który dostałam w prezencie od... Milena bardzo na tak (1) Profesjonalnie, przyjemnie, przystępnie!!! Polecam! moni Super gabinet (1) Świetna kosmetyczka - pomogła mi z cerą. Dziekuję ! Violka Serdecznie polcam ten gabinet ta kosmetyczke (1) Weszlam na ten gabinet przez trojmiasto. Zachecila mnie strona, kosmetyczki... K.mroz maasaz 1 klasa! (1) Jestem stala klientka, bardzo lubie przychodzic w to miejsce poniewaz zawsze... An wielki pozytyw! (1) Piekny makijaz na studniowke, kolezanki umiarały z zachwytu! Polecam Pania... Kasik Naprawdę polecam! (1) To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia! Bardzo miła i... P. przedluzanie rzes (1) Na rzęsach nieoszczędzają, pani robi dokładnie i chyba uzywa dobrego kleju,... K.S. masaż (1) Kapitalnie!!! duzo jezdze po polsce i musze prznać ze pracuje tam jedna z... Grażka ocena (1) Super kosmetyczka.Super miejsce.Polecam! Magdalena zadowolona (1) O zabiegu thalasso vita & body dowiedziałam się od koleżanki z pracy, która... Aga K polecam. super gabinet (1) Jestem zadowolona. Najlepiej zrobiona mikrodermabrazja. Przemiła i znająca... klientka Polecam!!! (1) Byłam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno niedługo wrócę na kolejny... Gosia