Naturystycznie

Witam wszystkich szczególnie kobiety.
Od dłuższego już czasu nurtuje mnie jedno pytanie, dlaczego kobiety tak niechętnie wybierają się na plażę naturystyczną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Naturystycznie

Może dlatego że dużo tam pedofilów a szczególnie panów 60+
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Naturystycznie

Mi do 60 brakuje 22 lata aimo to ciężko jest poznać kobietę na plażę nudystów. Pedofilem też nie jestem. Mam żonę rodzinę i pracę więc raczej normalny. Szukam tylko miłego towarzystwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piotr, przecież masz żonę, idź z nią. Tylko nie mów, że ona nie chce - bo jeśli tak, to wtedy jak wyście się dobrali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobiety, jeśli chodzą na plażę naturystyczną, to chodzą najczęściej z partnerem. Samotnie rzadko kiedy się wybierają, chyba że szukają kogoś takiego jak ty :) Czyli kogoś, kto będzie się na nie gapił, albo szukał z nimi kontaktu. A kobieta jednak woli się czuć w takim miejscu bezpiecznie. Adelajda - on nie pyta o dzieci, tylko o dorosłe kobiety, więc po co tu wyjeżdżasz z pedofilami? Masz jakieś kłopoty? Na to wskazują twoje skojarzenia. I uwaga, uwaga, odkrycie - kobiety też lubią panów po 60.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie chciałbym poznać kobietę która będzie się czuła ze mną bezpiecznie na plaży nudystów. Jestem nieszkodliwy i nigdy nie napieram nachalnie. Chodzi i miłe rozmowy wspólne opalanie i spędzenie miło czasu w miłym towarzystwie. Jedynym zboczeniem jest posmarowanie kobiety kremem do opalania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele kobiet może czuć się niekomfortowo z obnażaniem swojego ciała publicznie ze względu na presję społeczną i kulturowe tabu związane z nagością. Dodatkowo, obawy o bezpieczeństwo i potencjalne niepożądane zachowania ze strony innych osób mogą zniechęcać kobiety do korzystania z plaż naturystycznych. Warto też pamiętać, że decyzja o uczestnictwie w naturyzmie jest bardzo osobista i zależy od indywidualnych preferencji, a nie tylko od płci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

marynarz pozna panią (193 odpowiedzi)

Dobry wieczór, Od kilku lat pracuję jako marynarz. Od jakiegoś czasu męczy mnie pragnienie...

Żonaci mężczyźni poszukujący "Przyjaciółek" (94 odpowiedzi)

Może mi ktoś przełożyć na babski rozum jak to jest. Jest się w związku kocha się żonę, szanuje...

Gry (16 odpowiedzi)

Jaj myślicie gry są porzyteczne czy są jedyną rozrywką XXI-wieku?