Egzamin zdany (1) Polecam wszystkim! Bardzo ciesze się trafiłam do szkoły Pana Jana. Człowiek... Patrycja Nauczyłem się jeździć (1) Super kurs. Teoria - wykłady ciekawe i rzeczowe poparte doświadczeniem... Kisiel polecam (2) Świetna szkoła jazdy, instruktor bardzo miły, doskonale tłumaczył, opowiadał... Lena
Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole, panuje tam świetna atmosfera,... Edyta polecam (1) Szkoła godna polecenia, wysokowykwalifikowani instruktorzy, cierpliwi i... Asia Polecam (1) Zdecydowanie polecam tę szkołę. Mimo, że pierwszy raz wsiadłam za kółko, nie... Anka polecam (1) Polecam szkołę AWANS. Jeśli ktoś korzystał z usług innych gdyński... ZADOWOLONA polecam (2) indywidualne podejscie do ucznia , bardzo dobry nauczyciel spokojny ,... monika SZCZERZE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! (1) Pan Jan jest osobą, która została stworzona do tego zawodu, nie tylko potrafi... Erwina Polecam serdecznie! (1) Korzystałam z usług różnych szkół i różnych instruktorów, myślałam, że prawo... Ania POLECAM!! (1) Nauka rzeczowa, konkretna. Instruktor posiada dużo cierpliwości do kursantów.... kasia POLECAM ;D (1) Polecam gorąco ! Nie zawiodłam się ;D Jeszcze nie wiem jak mi pójdzie egzamin... Monika ;D Gorąco polecam! (1) Pan Jan jest świetnym instruktorem, nie tylko przygotowuje do zdania egzaminu... Krzysiek Szkoła godna uwagi! (1) Dzięki naukom u pana Jana, wiem, że wyszkolony jestem odpowiednio, by móc... Michał O Polecam (1) Super szkola Polecam bardzo ta szkółkę ponieważ pan Jan jest bardzo miłym i... Oskar Prawdziwy AWANS ;) (1) Dzięki świetnemu instruktorowi wymarzone prawko już niedługo do odbioru :)... Marta Ż Strzał w dziesiatke ;) (1) Pan Jan jest fantastycznym instruktorem. Dzięki niemu, wiem na co uważać i... Dorota D polecam (1) Pan JAN wyrozumiały instruktor i cierpliwy. polecam MONIKA Polecam! (1) Bardzo polecam 'Awans'. Pan Janek to świetny instruktor, który wzorowo naucza... Łukasz Licznerski Polecam gorąco! (2) Czasami miałem ochotę wysiąść z samochodu i iść do domu, ale patrząc na to... Kursant M