Nauka Jazdy Zbyszek

Kursy prawa jazdy

Gdynia, adm. Józefa Unruga 76

Kasia - ocena (1) Polecam instruktora Pana Mariusza! Wcześniej chodziłam do innej szkółki, na... Kasia Maria Gren - ocena (1) Najlepsza szkoła nauki jazdy. Trafiłam do nich z polecenia,nie zaluje ze do... Maria Gren Maksymilian G. - ocena (1) https://www.trojmiasto.pl/Nauka-Jazdy-Zbyszek-o76831.html Maksymilian G.
Michał K. - ocena (1) Bardzo polecam. Teoria i jazdy zaliczone w ekspresowym tempie (polecam naukę... Michał K. Sarah - ocena (1) Świetna szkoła jazdy ,bardzo wszystkim polecam serdecznie , pan Rafał jest... Sarah Marta - ocena (1) Gorąco polecam na zapisanie się do tej szkoły, naprawdę warto Marta Natalia L. - ocena (1) Super szkółka, Pan Zbyszek podchodzi profesjonalnie do swojego zadania.... Natalia L. Oskar - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy z najlepszym instruktorem Mariuszem !! Oskar Robert - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy na jaką można trafić miałem przyjemność jeździć z... Robert Jakub - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy w Gdyni. Jakub Wiktoria - ocena (1) świetna atmosfera, dużo się nauczyłam oraz najlepsi instruktorzy, jakich... Wiktoria Mako - ocena (1) Bardzo polecam naukę jazdy Zbyszek, szczególnie pana Mariusza. Przygotował... Mako Kinga - ocena (1) Bardzo polecam szkółkę! Szczególne podziękowania dla Pana Zbyszka, Andrzeja... Kinga Robert G - ocena (1) Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy Zbyszek, egzamin na kat. C zdany za... Robert G Klaudia K. - ocena (1) Bardzo dziękuję Pani Patrycji i Panu Zbyszkowi za doprowadzenie mnie... Klaudia K. Dawid Żarski - ocena (1) Egzamin zdany za pierwszym razem :) Moim patronem podczas nauki jazdy był Pan... Dawid Żarski Patryk M - ocena (1) Serdecznie polecam tą szkołę jazdy. Pan Mariusz bardzo dobrze przygotował... Patryk M Arek - ocena (1) Szukasz szkoły by zrobić kat C C+E to tylko ta szkoła ,przygotują cię... Arek Paulina - ocena (1) Jestem zadowolona z kursu na kat. B. Warto wybrać opcję z teorią online,... Paulina Rostyslav - ocena (1) Bardzo responsywni instruktorzy. Szkoła jest świetna. Polecam każdemu tę szkołę Rostyslav