SUPER (1) Spędziłam z Bestem prawie 8 lat - zaczynałam jeszcze w liceum a skończyłam... była kursantka Iwonka - opinia (1) Zdalam za pierwszym razez! Ale tak by nie bylo gdyby nie kilku intruktorow w... Iwonka Polecam (1) Tu można liczyc przede wszystkim na miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę.... 28
Ocenka (1) Polecam wszystkim tym,ktorzy chca naprawde zdac egzamin na Kat.C a... andrzej Zdałam za pierwszym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Zdałam dziś za pierwszym razem :-) Mimo że kurs trwał trochę długo, cieszę... Agnieszka Dziękuję i polecam!!!!!!!!!!!! (1) Bardzo ,bardzo mocno dziękuję świetnemu, rewelacyjnemu i nie do przecenienia... Sylwia Andrzejewska polecam! (1) polecam ta szkołe wszystkim tym ktorzy chca dobrze nauczyc sie jezdzic pod... kachna Tomasz J. "J "- jak (1) Tomasz J. na pierwszy rzut oka cichy, spokojny facet,ale juz po pierwszej... Blondyna (ta od haskiego) zdalem za pierwszym razem (1) wielkie podziekowanie dla instruktora p.Marka W.ktory kazdy blad czy problem... Krzysztof zadowolona mama - opinia (1) Polecam wszystkim to przedszkole, mój synek chodzi do oddziału na Ujeścisku i... zadowolona mama ... - opinia (1) bibloteka poprawiła sie na zdecydowany plus :) :) :) ksiazki wypozycza sie... ... Super nauczyciel (1) Super nativ speaker i zarówno właściciel szkoły. Ma do tego powołanie. Polecam Krzysztof PODZIEKOWANIA DLA PIOTRA J. (1) Polecam wszystkim kursantom p.Piotra.Jego spokój,poczucie humoru,kompetencja... JACEK Tylko Credo. (1) Zdałam egzamin za pierwszym podejściem i bardzo się z tego cieszę!!!... Monika PROFESJONALIZM !!! (1) brałem w tej szkole tylko dodatkowe godziny.Przez te dodatkowe godziny więcej... Wolfpack uczennica - opinia (1) polecam ta szkole uczennica Polecam (1) Przygotowanie teoretyczne na wysokim poziomie, zajęcia prowadzone przez Pana... były kursant absolwentka - opinia (1) fajna szkoła, życzliwi nauczyciele, możesz z każdym pogadać, atmosfera jest... absolwentka polecam (1) Szkoła dba o poziom. Małgoś Opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, Ceny niskie w porównaniu z innymi ośrodkami,... Ela