super sprawa - polecamy (1) Polecamy zajecia u Marka kazdemu, mozna swietnie spedzic czas w milym... Madzia i Łuki Kiepsko (1) O kursie teoretycznym nie mogę powiedzieć nic złego (przystępne godziny,... Kursant Polecam (1) świetna szkoła, bardzo wysoki poziom nauczania :). Dobrze przygotowują do... Gosia
dzieki tej szkole nauczylam sie mowic po angielsku!! (1) polecam, profesjonalisci, wymagaja, rzeczowi, ale bardzo sympatyczni. kazda... monia The salsa kings (1) Jeśli chodzi o zajęcia z tańca towarzyskiego i salsy. Jak najbardziej... Magda. Polecam wszystkim (1) Uczestniczyłem w kursie na kat C. Egzamin zdałem pomyslnie dzieki... Vizard NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!! (1) uwielbiam tą szkołę, gimnazjum to najlepszy czas jak przechodziłem w życiu,... Miłosz Dają radę :) - wyciągnęli mnie za uszy na maturę (1) Więc przy okazji im dziękuję i wpisuje pozytywny komentarz. Pozdro ęminęm:) ...nie narzekałem... (1) Zrobiłem u nich kurs kat .A Wykłady sobie odpuściłem po kilku spotkaniach.... Pietrek Gorąco polecamy!! BRAWA DLA P.ROBERTA!! (1) Najlepszym dowodem na profesjonalizm prowadzącego Pana Roberta niech będzie... zosia i michał Walentyna Łuczyńska - opinia (1) Zajęcia bardzo przyjemne. Prowadzący sympatyczny, wyrozumiały, fachowy. Może... Walentyna Łuczyńska Zdałem za pierwszym razem... yeah... ;]] (1) Jestem bardzo zadowolony z Jankaru...!! Jest to bardzo dobry ośrodek...!!... Miodzio Dziekuje (1) Ja wykupilam tu tylko dodatkowe jazdy. Trafilam na Macka i zdalam bez... Ela Ludzie na medal:) (1) Ja zdalam za drugim razem po elce. Ale przyznaje ze kurs tu byl prawdziwa... Ela świetnie (1) Poziom nauczania jest wysoki, instruktorzy są mili i świetnie prowadzą... Magda G. =) (1) szkoła jak i nauczyciele są spoko, 3 lata w tej szkole wspominam... Struś J ĘZYKI (1) JAK ZROZUMIALAM Z OPISÓW NA PEDAGOGICE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ SĄ DWA... ASIA SZYBKO I SOLIDNIE (1) Bardzo dobre podejście do klientów, które wymaga od potencjalnych... Beata PAN ANDRZEJ JEST NAJLEPSZYM INSTRUKTOREM!!!!!! (1) Uczyłam się jazdy w PZM-ocie na Pomorskiej. Oczywiście z Panem Andrzejem S.... BABA JAGA Jestem zadowolona (1) Studiowalam na uniwersytecie,gdzie panie w dziekanacie byly niemile,ceny... ella