Nauka tenisa

Temat dostępny też na forum: Górny Sopot
Nauczę doskonałej techniki tenisowej w krótkim czasie. Gwarantuję profesjonalne podejście oraz wykorzystanie każdej minuty treningu. Polecam się dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tenisem, koncentrując się na solidnych fundamentach. Dzięki nim nauka tenisa nie musi wcale być trudna. Jak się trafi na odpowiedniego trenera to nauczyć się grać w tenisa można stosunkowo szybko. Kontakt: korty@lesniksopot.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka tenisa

Witam jaka cena zajęć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po 7 latach trenowania w szkółce w moim mieście postanowiłem zapisać się do klubu w Sopocie. Grało się świetnie, poziom był naprawdę dobry i czułem, że mogę się tam rozwinąć i może zacząć łapać na jakieś turnieje. Niestety po kilku miesiącach musiałem zrezygnować bo koszty za 2 treningi w tygodniu były po prostu za duże.
https://dotenisa.pl/rakiety-do-tenisa-c-10.html

DObrze jest na pewno oszczędzać na sprzęcie, na stronie jest opisane jak w dobrej cenie dobrac odpowiednia rakietę tenisową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Nauka tenisa

Jeżeli chodzi o naukę gry w tenisa, to warto uczyc się pod okiem specjalistów, którzy nauczą nas odpowiedniej techniki. Ze swojej strony polecam wam tenis Szczecin gdzie sama wiele się nauczyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0