Tenis stołowy (4) szukam osoby do w gry tenisa stołowego grywam średnio amatorsko. jestem z... michał Tenis stołowy - Gdynia (5) Hej! Gdzie w Gdyni można pograć w tenisa stołowego popołudniami? (gł.okolice... Martyna Ping pong - gdzie można pograć? (24) Gdzie w Gdańsku, najlepiej okolice wrzeszcza można wynająć stół ping pongowy... bart
Partner do ping-pong'a z Gdyni (4) Szukam osoby do gry w tenisa stołowego w okolicach Witomina. Ja znam miejsce... Teodor Tenis stołowy (2) Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego.... Marcin Siedlce - tenis stołowy lub ziemny (2) Interesuje mnie spedzic z kims aktywnie dzien ;) mam 24 lata mieszkam na... JUS Tenis stołowy - Poszukiwany Partner (2) Witam. Poszukujemy partnera do gry amatorskiej w tenisa stołowego. Gramy na... XYZ Tenis stołowy :) (7) Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego.... Marcin Tenis stołowy (2) Poszukuje partnera do gry w godzinach wieczornych 2/3 razy w tygodniu.... Zbyszko92 Szukam partnera do gry w tenisa stołowego/ping ponga (3) Hej, szukam partnera/ki do tenisa stołowego raz tygodniowo w Gdańsku zaspa... Tom Tenis stołowy Gdynia (2) Szukam chętnych do gry w tenisa stołowego w Gdyni jack.simon@onet.pl jack szukam partnera do gry w ping pong (2) szukam partnera do gry w tenisa stołowego na zaspie między 20 a 22 mój... leszek tenis (3) jestem w wieku 60+ szukam kontaktu aby pograć raz może dwa razy w tygodniu Franek Szukam partnera/ki do tenisa stołowego (5) Szukam partnera/ki do gry w tenisa stołowego - Gdynia, Sopot - godziny... Ewelina tenis stolowy (2) szukam, chętnych do gry w tennisa stołowego [amator na dość dobrym poziomie... michal Korty tenisowe w okolicy (4) Gdzie znajdę miejsce do poodbijania piłki w okolicy stogów/przeróbki/dolnego... andy Partner/Partnerka do tenisa ziemnego - Kowale (17) Poszukuję Partnera/Partnerki do gry w tenisa ziemnego. Lokalizacja Kowale.... Giordiano szukam partnera do gry w ping pong (1) szukam partnera do gry w tenisa stołowego na zaspie między 20 a 22 leszek Koleżanka do gry w tenisa poszukiwana! (5) Czy znajdzie się chętna koleżanka do gry w tenisa ziemnego? Rocket tenis (3) Szukam chętnego do gry w tenisa ,Zaspa,Przymorze raz w tygodniu. Roman
1 z 5 »