Tenis - szukam towarzystwa do pogrania (1) Dzień dobry. Szukam towarzystwa do pogrania w tenisa w Rumi - jest bezpłatny... Alicja Pytania jako początkujący. (1) Cześć chłopaki, niedawno zacząłem grać w tenisa, 1 maja, i po godzinach... kerligamp tenis stolowy (3) szukam, chętnych do gry w tennisa stołowego [amator na dość dobrym poziomie... michal
Nauka tenisa (4) Nauczę doskonałej techniki tenisowej w krótkim czasie. Gwarantuję... Dariusz Ping pong (1) Czy jest ktoś chętny, aby amatorsko pograć w ping-ponga w Gdańsku np.raz w... Iwona, 25l Ping pong (1) Czy jest ktoś chętny do pogrania amatorsko w ping po ga w Gdańsku raz w... Iwona Wilson Pro Staff 97v13 (1) To moja wymarzona rakieta i chciałbym opracować precyzyjną grę na całym... akatsushi Treningi tenisa w grupie 4-osobowej (1) Szukamy jednej osoby do trenowania tenisa w grupie 4-osobowej (dorośli,... Grupa tenisowa Poszukiwany (1) Witam. Szukam partnera do tenisa stołowego. Na Meissnera . Krzysztof d364@wp.pl Krzysztof Pytania dotyczące quizu tenisowego (2) Cześć ludzie! Obecnie pracuję nad banalną grą w persytywę dla mojego... obalikawa Pytanie o system wyzwań w tenisie (2) Jestem dość przypadkowym fanem, ale oglądałem Australian Open i mam pytanie... khapungin Pytanie dla tenisistów amatorów (2) Więc dzisiaj miałem półfinał mojego pierwszego amatorskiego turnieju i... okrautang Nowy w tenisie ~ Mam 2 pytania (2) P1: Kto/co mogę czytać/oglądać, aby dowiedzieć się, co się dzieje w świecie... redonkawa Pytanie (1) Kiedy rozgrywany jest set, co dzieje się ze zmianą stron po rozpoczęciu... lokatseno Zalecenia dotyczące wymiany ciągów? (2) Hej, zastanawiałem się, jakimi strunami zwykle gracie/polecacie? Wiem tylko,... masanseti Pytanie dla tenisistów amatorów (1) Więc dzisiaj miałem półfinał mojego pierwszego amatorskiego turnieju i... ugenswani Szukam partnerki do gry pojedynczej i mixta (1) Korty w Gdańsku Rocket Badminton (3) Szukam partnera do gry w badmintona. Poziom średni. Wojtek ostatnie 2 turnieje trawiaste (1) Gram w turniejach od tak dawna (wcześniej debiutant, ale teraz junior, moje... farkhispe Pytanie o etykietę tenisową (2) Zastanawiałem się nad tym od jakiegoś czasu, ale dlaczego gracze są tak... waxensens