Tenis ziemny (4) Poszukuję chętnych do gry w tenis ziemny. Rocket Tenis Gdańsk Borkowo & Chełm (1) Witam, Czy ma ktoś ochotę zagrać na balonie u Stangiela w Borkowie lub w... Zayed Korty tenisowe - otwarte dla wszystkich - gdzie? (3) Hej, szukam kortów tenisowych na które można się wybrać bez specjalnego... A.
Tenis stołowy (2) Witam, poszukuję partnera do gry. Grałem regularnie przez 2 lata kilka lat... Jacek Szukam partnera do gry (3) Szukam kogoś kto lubi grać w tenisa i chciałby pograć od czasu do czasu.... Adrian Tenis (4) Witam! Czy jest jakaś osoba, zainteresowana wspólną gra w tennisa ziemnego... Student Szukam partnerki/-ra do gry w tenisa_korty MOSiR Gd. Chełm (3) Szukam partnerki/-ra do gry w tenisa na kortach MOSIR w Gdańsku Chełmie, 2... Iga_Gdansk Tenis stołowy amatorsko/rekreacyjnie (1) witam, szukam osob chetnych do pogrania w tenisa stolowego na gdyni obluze... korjaw Ostatnie miesiące gry (1) Czy jest tu kobieta chętna do wykorzystania ostatnich miesięcy gry na... Rocket Osoby niepełnosprawne - tenis (1) czy wiecie może gdzieś w Gdyni są korty albo miejsca gdzie osoby poruszające... Krejzolka tennis ziemny (4) Ktoś chętny,aby pograć w tenisa ? Bob Szukam partnera do tenisa ziemnego (2) poziom początkujący +. Trójmiasto + okolice. chromosmek@op.pl Piotr Tenis ziemny - poszukiwana partnerka (7) Szukam partnerki do gry w tenis ziemny. Najchętniej poziom średnio zaawansowany. Ad Sparingpartner/ka w Gdańsku (tenis ziemny) (2) Szukam sparingpartnera/ki do gry w tenisa ziemnego w lipcu na terenie... Mateusz Tenis stołowy Gdańsk (4) Witam. Szuakm osób do gry w tenisa stołowego. Narazie nie wiem gdzie mozna... Paweł.B Rakieta - pytanie (8) Ostatnio na treningu zauważyłam że do środka mojej rakiety wpadły jakieś... Camilia Szukam trenera tenisa stołowego. (2) Poszukuję trenera tenisa stołowego dla 11 - latka , na indywidualne treningi... mama Tenis ziemny (1) Witam, Poszukuję osoby do gry w tenisa ziemnego. Mam 28 lat, mieszkam na... szymek Sparingpartner - tenis ziemny (3) Poszukuję partnera/ki do gry w tenisa ziemnego. Poziom średniozaawansowany -... Zuzuu tenis (4) hej! z checia pograłabym z kimś w tenisa. Kiedys grałam całkiem ok, teraz... Asia