Dlaczego tenis jest postrzegany jako sport country club, podobnie jak golf w USA? (1) Wydaje się, że istnieje elitarna atmosfera, że aby dostać się do tenisa jako... lenteldem Ping pong - gdzie można pograć? (30) Gdzie w Gdańsku, najlepiej okolice wrzeszcza można wynająć stół ping pongowy... bart Kompletny początkujący z pytaniami (1) Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się... subevenis
Tenis stolowy (2) Witam szukam osoby która by chciala 2 razy w tygodniu pograć w tenisa na zaspie Tenis stołowy (3) Szukam chętnej osoby do pogrania w tenisa stołowego. Jestem z Gdyni ale mogę... Krzysztof Tenis Ziemny Gdynia/Rumia (1) Szukam partnera lub partnerki do gry w tenisa - poziom raczej średni lub... sidubutt Tenis stołowy (1) Czy gdzieś na wiczlinie można pograć w tenisa stołowego? Jestem amatorem i z... Edek Mackenzie McDonald pokonuje Brandona Nakashimę 7-5, 6-2 (2) Bardzo efektowny mecz McDonalda, który pokazał dużo hartu. Facet mierzył się... linsChaho Tenis dla 4latka - gdzie? (3) Cześć, czy wiecie może w której szkółce tenisowej w Gdyni lub Sopocie są... ania Tenis ziemny. (2) Witam, Szukam sparingpartnera do gry w tenisa ziemnego. Mój poziom to 3,5 -... szyman Tenis stołowy na Meissnera w Gdańsku - ktoś chce pograć? (1) Szukam chętnych do gry - roivas@vp.pl roivas Szukam sparingpartnera tennis ziemny (1) Jak w tytule szukam sparingpartnera do gry w tennisa poziom... Amg Tenis ziemny - Chwarzno/Wielki Kack (1) Szukam sparingpartnera do gry w tenisa ziemnego na Chwarznie lub Wielkim... Mikołaj Koleżanka do gry w tenisa poszukiwana! (9) Czy znajdzie się chętna koleżanka do gry w tenisa ziemnego? Rocket Tenis stołowy (4) szukam osoby do w gry tenisa stołowego grywam średnio amatorsko. jestem z... michał Tenis stołowy - Gdynia (5) Hej! Gdzie w Gdyni można pograć w tenisa stołowego popołudniami? (gł.okolice... Martyna Partner do ping-pong'a z Gdyni (4) Szukam osoby do gry w tenisa stołowego w okolicach Witomina. Ja znam miejsce... Teodor Tenis stołowy (2) Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego.... Marcin Siedlce - tenis stołowy lub ziemny (2) Interesuje mnie spedzic z kims aktywnie dzien ;) mam 24 lata mieszkam na... JUS Tenis stołowy - Poszukiwany Partner (2) Witam. Poszukujemy partnera do gry amatorskiej w tenisa stołowego. Gramy na... XYZ