Gram w turniejach od tak dawna (wcześniej debiutant, ale teraz junior, moje karty nie są wystarczająco wysokie dla pretendenta) i zawsze dobrze sobie radziłem we wszystkich (zawsze w pierwszej dziesiątce), ale w ostatnich dwóch turniejach robiło się naprawdę okropnie. nie zakwalifikowałem się nawet do pierwszego i ledwo zakwalifikowałem się do obecnego.

dwa problemy, które zauważyłem:

normalnie mogę otrzymać mocny serwis, jeśli zejdę głębiej i przewiduję, po której stronie będą służyć, ale teraz nie mogę dobrze przyjąć serwu, nawet jeśli zejdę głęboko i przewiduję, gdzie zaserwują, mój powrót jest zawsze naprawdę słaby

moje mocne strony to mój serwis, forhend i bekhend. dla każdego atrybutu, którego brakuje mi, używam ciągu licznika (dużo mi się udało w poprzednich turniejach), ale teraz są one praktycznie bezużyteczne? zawsze dobrze sobie radziłem z tym systemem

powiem, że moja zwinność jest przeciętna (40), czy tu leży problem? mój kaito jest na poziomie 8, więc jego zwinność i wytrzymałość są naprawdę dobre, ale jego serwis, forhend i bekhend są dość słabe i nie chcę ich poświęcać. mógłbym użyć shurikena, aby podnieść jego serw, ale to poświęciłoby jego zwinność (moja ma tylko poziom 7)

także dla graczy, którzy mają super mocny forhend, ale słaby bekhend i na odwrót, czy warto? Zauważyłem, że z takimi graczami przegrywałem.

proszę daj mi jakąkolwiek radę, przepraszam za długą lekturę .